احتمال عرضه‌ی Vanquish برای PC

دارندگان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی بایونتتا، اخیرا آپدیت کوچکی برای این بازی دریافت کردند. موضوعی که طرفداران آثار پلاتینیوم گیمز و مشخصا Vanquish را خوش‌حال کرده است!

با توجه به گزارشات روی فروم استیم و انجمن نئوگف، آپدیت ۲۲ کیلوبایتی که امروز برای بایونتتا عرضه شد،‌ فایل کوچکی به فولدر بازی افزوده. فایلی که شامل آواتار Sam Gideon، شخصیت اصلی Vanquish است.

مدت زمان زیادی است که در رابطه با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی گفت‌وگو وجود دارد. بازی که در سال ۲۰۱۰ تنها برای پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شد. البته عرضه‌ی ناگهانی بایونتتا، دیگر بازی پلاتینیوم گیمز برای PC، شانس آمدن این عنوان را هم افزایش داده است. ممکن است تصویری هم که از طریق این آپدیت به فایل‌های بایونتتا افزوده شده، اشاره‌ی کوچکی به عرضه‌ی احتمالی Vanquish‌ برای PC داشته باشد. اتفاقی که برای بایونتتا با عرضه‌ی یک بازی ۸ بیتی روی رایانه‌های شخصی در روز دروغ آپریل افتاد.

عنوان Vanquish در سال ۲۰۱۰ عرضه شد و تواسنت نقدهای مثبتی دریافت کند. اثری در ژانر شوتر سوم شخص که توسط شینجی میکامی خلق شد. کارگردانی که بیشتر برای دو سری Devil May Cry و Resident Evil در کپکام شناخته شده است.

البته فعلا هیچ موردی توسط سگا، کمپانی ناشر و پلاتینیوم گیمز، استودیوی خالق تایید نشده است.

حتما بخوانید