spot_img

بازی موبایلی روز: صفر تا صد | بررسی بازی “CSR 2”

مسابقات درگ طرفداران زیادی دارند. به واسطه طرفداران این سری مساقات، بازی‌های زیادی از روی آن ساخته شده است. شاید بتوان یکی از موفق‌ترین بازی‌های ساخته شده در این سبک را CSR 2 نامید.

قسمت اول این بازی در نوع خودش یک نوآوری شگفت‌انگیز بود. حال قسمت دوم با پیشرفت در تمامی قسمت‌ها، سنگ تمام گذاشته و به اثری استاندارد و در یک فوق‌العاده تبدیل شده است. به شخصه اولین چیزی که نظرم را به محض ورود جلب کرد، گرافیک شگفت‌انگیز بازی بود. به جرات می‌توان گفت گرافیک CSR 2 دارای یکی از بهترین گرافیک‌ها در بین بازی‌های موبایل است. اتومبیل‌ها به‌قدری طبیعی و باجزئیات طراحی و ساخته شده‌اند که گاهی فقط محو تماشای آن‌ها می‌شوید. هر برند اتومبیل دقیقا از مدل اصلی طراحی شده و همین موضوع جذابیت خاصی به بازی بخشیده است.

گیم‌پلی بازی نیز در عین سادگی، خیلی خوب طراحی شده است. تنها کاری که باید کنید، این است که به موقع دنده عوض کنید و با بیش‌ترین سرعت ممکن خود را به خط پایان برسانید. با ارتقای اتومبیل خود می‌توانید با خیال راحت مسابقات را برنده شوید. حالت‌های مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده است که به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد بازی تکراری شود. از بخش داستانی گرفته تا مسابقات آنلاین همگی به بهترین شکل ممکن آماده‌سازی شده‌اند. خط داستانی بازی در نوع خودش خیلی خوب طراحی شده است. دیالوگ‌هایی که قبل مسابقات رد و بدل می‌شود حس زنده بودن به بازی منتقل می‌کند. شما باید تلاش کنید از پایین‌ترین سطح مسابقات خود را به بالا برسانید و بزرگ‌ترین رانندگان مسابقه دهید. بخش آخر که باید به آن اشاره کنیم نیز موسیقی و صداگذاری است که مانند گیم‌پلی و گرافیک از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.  افکت‌های صوتی اتومبیل‌ها، موسیقی‌هایی که پخش می‌شود و غیره همگی در بالاترین سطح هستند. CSR 2 عنوانی است که نباید به هیچ وجه از دست دهید.

حتما بخوانید