spot_img

مسابقات زامبی کشی | بررسی بازی “ZOMBIE DRIFT”

زامبی‌ها به عضو بی چون و چرای بازی‌ها و البته فیلم‌ها تبدیل شده‌اند. هرکجا که ایده خاصی وجود نداشت، با حضور زامبی‌ها، آن ایده رنگ و بو می‌گیرد. بازی ZOMBIE DRIFT یکی از عناوینی است که با استفاده از زامبی‌ها لحظات جالبی را پدید آورده است.

ZOMBIE DRIFT شما در وارد یک مسابقه زامبی‌کشی می‌کند. مسابقه‌ای که یا باید زامبی‌ها را از بین ببرید یا خودتان کشته شوید. شما یک راننده هستید و داخل محوطه‌ای قرار دارید که از زامبی پر است. با توجه به نوع ساخت ماشین‌ها باید سعی کنید با دریفت کشیدن، از پهلو به زامبی‌ها ضربه بزنید تا بدون صدمه دیدن ماشین، آن‌ها از بین بروند. در صورتی که مستقیم یا از عقب ماشین به آن‌ها ضربه بزنید، خودتان نیز آسیب می‌بینید. هرچه جلوتر می‌روید، باید زامبی‌ها بیشتری را نابود کنید. البته سخت شدن بازی فقط به افزایش تعداد زامبی‌ها نیست. بلکه در مراحل بالاتر، زامبی‌های متنوع و البته سرسخت‌تری سر راه شما قرار می‌گیرند که باید چندین ضربه به آن‌ها بزنید.

تنوع زامبی‌ها باعث شده تا بازی تکراری نشود. مثلا ممکن است در یک مرحله به جای زامبی، چندین اسکلت تیروکمان به دست به شما حمله کنند. یا حتی عنکبوت‌ها غول‌پیکر به ماشین ضربه بزنند. هر یک از زامبی‌ها که از سر راه برمی‌دارید، به شما یک امتیاز می‌دهد. با جمع کردن امتیاز می‌توانید ماشین خود را ارتقا دهید یا حتی یک اتومبیل جدید و قوی‌تر بخرید. بازی از نظر طراحی زامبی‌ها، اتومبیل‌ها، و حتی محیط خوب عمل کرده است. موسیقی و همین‌طور افکت‌های صوتی متفاوتی که در طول بازی پخش می‌شود، حال و هوای خاصی به بازی بخشیده است. در مجموع ZOMBIE DRIFT اثری سرگرم‌کننده است که امتحان کردن آن ارزش دارد.

حتما بخوانید