spot_img

میخ را بکوب! | بررسی بازی “Nail it”

ساده‌ترین چیزها مانند میخ کوبیدن هم گاهی می‌توانند به بازی تبدیل شوند. Nail it در اوج سادگی همین موضوع میخ کوبیدن را به بازی تبدیل کرده است.
بازی Nail it از چیزی که فکرش را کنید ساده‌تر است. یک مسیر بی‌انتها در پیش رو دارید که روی آن میخ قرار دارد و باید با چکش، میخ‌ها را بکوبید و رکورد بزنید. فقط کافی است در زمان مناسب، کلیک کنید تا میخ‌ها در تخته چوبی فرو بروند. اما موضوع به همین سادگی هم نیست. در طول مسیر و بین میخ‌ها، باید مراقب باید تا روی دینامیت‌ها کلیک نکنید. کلیک روی دینامیت‌ها برابر است با انفجار و شکست خوردن. هرطور شده باید میخ‌ها را بکوبید و اگر میخی جا بیافتد باز هم شکست می‌خورید.

در این بین، ستاره‌هایی به عنوان امتیاز در طول مسیر وجود دارند که باید با کلیک روی آن‌ها، امتیاز جمع کنید. یا آیتم آبی رنگی وجود دارد که با کلیک روی آن سرعت حرکت کندتر می‌شود و با دقت بیشتری می‌توانید روی میخ‌ها کلیک کنید. چون هرچه که در بازی پیشروی می‌کنید سرعت نیز بیشتر می‌شود. با جمع کردن امتیاز می‌توانید چکش خود و همین‌طور چوبی که مسیر را شکل می‌دهد تغییر دهید. شاید این موضوع از تکراری شدن سریع بازی جلوگیری کند، اما نبود افکت‌های صوتی مختلف ضربه بدی به بازی زده است. فرقی ندارد شما با پتک ضربه می‌زنید یا یک چکش کوچک، صدایی که می‌شنوید یکسان است. بازی Nail it در شرایطی که بازی خوب ندارید به کار می‌آید.

حتما بخوانید