spot_img

تلفیق آکروبات و بسکتبال | بررسی بازی “Mascot Dunks”

گاهی اوقات تلفیق چند مورد می‌تواند باعث خلق ایده جدیدی شود و آن ایده خلق شده، نتیجه خوبی دهد. بازی Mascot Dunks نمونه بارز این موضوع است.
قطعا شما هم مسابقات و ویدئوهای جالبی از بسکتبال دیده‌اید که با پرش‌های مختلف و کمک گرفتن از تخته‌های فنری، توپ را وارد سبد می‌کنند و صحنه‌های جالبی خلق می‌شود. بازی Mascot Dunks هم دقیقا این بازی را پیاده‌سازی کرده است. شما در یک زمین بسکتبال قرار دارید که تخته‌ها و تشک‌های فنری در آن قرار دارند. با پرش‌های به موقع باید خود را به سبد برسانید و توپ را وارد آن کنید. این کار به ساده‌ترین شکل ممکن پیاده‌سازی شده است. تنها با کلیک کردن روی تشک‌ها روی آن‌ها می‌پرید و هنگامی که به سبد رسیدید کافی است تا کلیک کنید. اما با تا این‌ها در صورتی که به موقع کلیک نکنید شکست می‌خورید.

بازی کاراکترهای زیادی دارد. از حیوانات مختلف گرفته تا زامبی و فرانکشتاین! با پیشروی در بازی و کسب امتیاز می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. طراحی کاراکتر و از طرفی، انیمیشن‌های روان بازی، باعث شده تا بازی به هیچ عنوان خسته‌کننده نباشد. پویایی رنگ‌ها و صدای گزارشگر یا واکنش تماشاچی‌ها، حال و هوای خاصی به بازی بخشیده است. پرش‌های متوالی و هیجانی که در بازی ایجاد می‌شود، باعث شده تا خیلی زود از این بازی خوشتان بیاید و در مواقعی که به یک بازی کوتاه نیاز دارید حتما به سراغ آن بروید.

حتما بخوانید