spot_img

پرتاب دقیق، امتیاز سریع | بررسی بازی “Flick Quarterback 17”

فوتبال آمریکایی، با اینکه محدود به چند کشور خاص می‌شود، ولی طرفداران زیادی دارد. هیجان موجود در این ورزش باعث شده تا بازی‌های ساخته شده از آن نیز طرفداران نسبتا زیادی داشته باشند. بازی Flick Quarterback 17 یکی از عناوینی است که این ورزش را پوشش داده و بازی درخوری برای موبایل‌های هوشمند به شما می‌رود.

گرچه Flick Quarterback 17 مانند بازی NFL نیست و تمامی بخش‌های این ورزش را پوشش نمی‌دهد اما پیاده‌سازی آن به‌قدری خوب شکل گرفته است که ۵۰۰ هزار بار دانلود شده است. در این بازی شما در نقش بازیکن خط میانی هستید و باید با پاس مناسب، باعث موقعیت‌سازی و به امتیاز رسیدن تیم شوید. همانند دیگر بازی‌ها، ابتدا با بخش آموزش کار خود را شروع می‌کنید. عمده کاری که باید انجام دهید این است که پاس دهید و در صورت یورش بازیکن تیم حریف، جا خالی بدهید. پس از پایان یافتن تمرینات و آغاز مسابقه باید به این نکته دقت کنید که یار شما در محل آزادی باشد و دایره اطراف او به رنگ سبز باشد تا پاس دقیق بتوانید دهید. با یک پاس دقیق و حساب شده، سریعا به امتیازها بالا می‌رسید. در صورتی که هجوم و یارگیری در قسمتی از زمین زیاد بود می‌توانید با عوض کار کردن دوربین، بخش دیگر زمین را بررسی کنید و به آن سمت پاس بدهید. همچنین در صحنه‌هایی که زمین بسیار شلوغ است، می‌توانید صحنه را آهسته کنید و با دقت بیشتری پاس بدهید.

گیم‌پلی بازی تقریبا بدون مشکل است و از این تجربه ناب لذت می‌برید. موسیقی و افکت‌های صوتی به کار رفته در بازی نیز بسیار خوب کار شده‌اند. حتی طراحی بازیکن‌ها، استادیوم‌ها و مخصوصا انیمیشن‌های توپ‌گیری یا برخورد به عالی‌ترین شکل ممکن صورت گرفته‌اند. ولی باگ‌های فراوان و گیر کردن بازیکنان در یکدیگر باعث شده تا بازی در بخش گرافیکی نتواند خیلی خوب عمل کند. اما این باگ‌ها آن‌قدر آزادهنده نیستند که نتوانید بازی را ادامه دهید. اگر به فوتبال آمریکایی ‌ذره‌ای هم علاقه دارید، بهتر است که این بازی را تجربه کنید.

حتما بخوانید