spot_img

دانک با اعمال شاقه | بررسی بازی “Dunkers”

فکر می‌کنم چه در واقعیت چه در بازی‌ها هیچ‌گاه دانک زدن در بسکتبال به این اندازه سخت و عجیب نبوده. بازی Dunkers عجیب‌ترین نوع دانک زدن را خلق کرده است.

Dunkers از نظر گیم‌پلی و مکانیکی که دارد بیش از اندازه خاص است! بسکتبالیست‌های عجیب و غریب این بازی که انسان‌ها و حیوانات شامل آن می‌شوند باید به شکل عجیبی دانک بزنید. کاراکترهای این بازی دست‌های بسیار بلندی دارند و تعادل و حرکت آن‌ها توسط دست‌هایشان صورت می‌گیرد. آن‌ها تنها می‌توانند روبه جلو و عقب حرکت کنند. حرکت آن‌ها نیز به این شکل است که دست‌هایشان می‌چرخد و آن‌ها را حرکت می‌دهد. در همین بین نیز باید توپ را بگیرند و توپ را وارد حلقه کنند. ایده و نحوه پیاده‌سازی آن واقعا خوب انجام شده است و به جرات می‌توان گفت با یک بازی خاص و از نظر ایده جدید طرف هستیم. اما طولی نمی‌کشد که این دانک زدن‌های پیاپی تکرای می‌شود. البته انجام بازی به‌صورت دونفره حال و هوای خوبی دارد و تجربه آن با دوستانتان به شدت توصیه می‌شود.

عمده‌ترین مشکلی که باعث می‌شود بازی تکراری شود، محیط آن است. با اینکه توپ و کاراکترها تنوع زیادی دارند اما یکسان بودن محیط بازی و عوض نشدن زمین باعث می‌شود تا خیلی زود بازی از نظر شما تکراری جلوه کند. اما تنوع کاراکترها تا حدودی این مشکل را جبران کرده است. بازی به‌صورت تک‌نفره زودتر از چیزی که فکر کنید جذابیت خود را از دست می‌دهد اما به‌صورت دونفره بسیار لذت‌بخش و دوست‌داشتنی است.

حتما بخوانید