spot_img

ماجرای یک خیابان شلوغ | بررسی بازی “Crossy Road”

شاید تنها چیزی که هیچ وقت مهیج و سرگرم‌کننده جلوه نکرده است، رد شدن از یک خیابان شلوغ است. اما خب باید گفت بازی Crossy Road همین موضوع را به قدری خوب پیاده‌سازی کرده، که دست از بازی کردن این عنوان نمی‌کشید.

تنها کاری که باید در بازی انجام دهید این است که به سلامت از خیابان عبور کنید و بهترین رکوردی که می‌توانید را از خود به جا بگذارید. مهم نیست کاراکتر شما در آن لحظه چیست، به سلامت عبور کردن و البته امتیاز گرفتن هدف اصلی شما است. ابتدای بازی، کنرتل یک مرغ را برعهده دارید که قصد دارد از خیابان عبور کنید. با کلیک روی صفحه به جلو می‌روید. فقط باید مراقب باشید که به ماشین‌ها یا قطار برخورد نکنید. غیر از پرش روبه جلو می‌توانید به سمت چپ و راست نیز خرکت کنید و اگر سکه‌ای در مسیر وجود دارد، بتوانید به دست آورید.

علاوه بر گیم‌پلی جذاب و دوست‌داشتنی بازی که شما را حسابی جذب حودش می‌کند، موضوع بعدی که باعث جذابیت شده، تنوع کاراکتر و محیط است. محیط‌های متنوع و البته طراحی بی‌نقص کاراکترها و صدایی که هر یک از آن‌ها دارند باعث به وجود آمدن فضای خاصی در بازی شده است. با انتخاب هر یک از کاراکترها معمولا محیط نیز تغییر می‌کند که این مهم از تکراری شدن بازی جلوگیری کرده است. شاید یکی از جالب‌ترین کاراکترها پک من است و محیط آن نیز دقیقا مانند خود بازی پک من طراحی شده و بجای ماشین باید از آن دشمنان به خصوص عبور کنید. اگر به دنبال یک بازی رکوردی هستید که تا مدت‌ها با آن سرگرم شوید، بی شک Crossy Road یکی از بهترین گزینه‌ها است.

حتما بخوانید