spot_img

پادشاه امواج | بررسی بازی “Surfingers”

فرض کنید مشغول موج‌سواری هستید و در تلاشید تا با تخته خود روی موج‌ها سواری کنید و سقوط نکنید. ولی متوجه می‌شوید که تخته شما مسیر خود را به درستی می‌رود و شما باید موج را کنترل کنید! این دقیقا همان چیزی است که بازی Surfingers پدید آورده است.

همان‌طور که گفته شد، Surfingers ایده بسیار جالبی دارد و با همین ایده جالب موفق شده تا طرفداران زیادی را جذب خود کند. کنترل بازی به این شکل است که شما روبه جلو سوار بر امواج در حال حرکت هستید؛ و برای پیشروی باید موج‌ها را کنترل کنید. بدین صورت که یا آن‌ها را به سمت بالا باید هدایت کنید یا به سمت پایین. اگر سطح آبی که روی آن هستید، از ادامه مسیر پایین‌تر است باید سطح آب را بالا ببرید و همین ترتیب پیش بروید. یا اگر چیزی مسیر را مسدود کرده، باید سطح آب را بالا ببرید تا به آن برخورد نکنید.

مانند خیلی از عناوین موبایل، این بازی نیز کاراکترها و محیط‌های مختلف و جذابی را تدارک دیده است که به جذابیت و زیبایی بازی افزوده است. کاراکترهای مختلفی را می‌توانید در طول بازی کنترل کنید که طراحی و ظاهر هر یک از آن‌ها مثال زدنی است. گرافیک بازی در مجموع به عنوان یک بازی موبایل خیلی خوب کار شده است. موسیقی و افکت‌های صوتی نیز حق مطلب را ادا می‌کنند.

حتما بخوانید