بشکن برو جلو | بررسی بازی “Smash Hit”

برخی ایده‌های ساده بیشتر از چیزی که فکر کنید خوش می‌درخشند و شما را خیلی زود به موفقیت می‌رسانند. بازی Smash Hit نمونه بارز این مورد است. کمتر کسی فکر می‌کرد شیشه شکستن در یک بازی تا این اندازه لذت‌بخش باشد و گیم‌پلی نابی را خلق کند.

Smash Hit خیلی زود توانست نظرها را به سمت خودش جلب کند و از طرف مردم و حتی برخی سایت‌ها نمرات و امتیازهای خوبی بگیرد. در طول بازی در یک مسیر صاف قرار می‌گیرید. همین‌طور که دوربین روبه جلو حرکت می‌کند شما وظیفه دارید تا شیشه‌هایی که سد راهتان می‌شوند را به وسیله توپ‌هایی که دارید بشکنید. ابتدا سرعت حرکت دوربین بسیار آرام است و بازی خیلی شما را چالش نمی‌کشد. برای اینکه تعداد توپ‌هایی که دارید افزایش پیدا کند باید شیشه‌های مخروطی شکل را از بین ببرید. پس از شکستن این مخروط‌های شیشه‌ای سه توپ به تعداد توپ‌های شما اضافه می‌شود. پس از اینکه مدتی گذشت و چند توپ جمع‌آوری کردید زمان آن است که به چالش کشیده شوید.

هرچه در بازی پیشرفت می‌کنید به مراتب چینش شیشه‌هایی که سر راهتان است سخت‌تر می‌شود. ممکن است ناگهان سه شیشه جلوی شما قرار بگیرند و یا حتی دیواری شیشه‌های جلوی چشمانتان پدیدار شود. در این بین با بیشتر شدن سرعت باید مراقب باشید تا توپ‌ها بدون برخورد با هدف، به زمین نیافتند. زیرا بلافاصله که توپ‌های شما تمام شود، از ادامه دادن بازی جلوگیری می‌شود. محیط‌های متنوع بازی و همین‌طور گرافیک و افکت و صدای بی‌نظیر شکستن شیشه‌ها باعث شده تا این بازی رکوردی را برای همیشه در موبایل خود داشته باشید و هر چند وقت یکبار آن را تجربه کنید. به جرات می‌توان Smash Hit را یکی از بازی‌های قوی برای پلتفرم موبایل دانست.

حتما بخوانید