فوتبالیست کوچولو | بررسی بازی “Tiny Strikers: World Football”

بازی‌های ورزشی طرفداران بی‌شماری دارند و شاید بتوان فوتبال را یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها و بازی‌ها در دنیا دانست. بازی‌های مهیج زیادی از این ورزش تا به حال ساخته شده‌اند که مقصدهای گوناگونی داشته‌اند. برخی از آن‌ها برای موبایل و برخی دیگر برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی. بازی Tiny Strikers: World Football یکی از بازی‌های ساده و جذابی است که این ورزش را هدف رفته است.

بازی واقعا ساده است و چیز زیادی برای تعریف و البته ارائه ندارد. ولی در عین سادگی لذت‌بخش است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سمت دروازه شوت بزنید. هر جهت و مسیری که به توپ بدهید، توپ به همان سمت می‌رود. ابتدا دروازه خالی روبه‌روی شما قرار می‌گیرد اما رفته چینش بازیکنان تغییر می‌کند و کار برای سخت‌تر می‌شود. ابتدا دفاع‌ها تک نفره شکل می‌گیرند، سپس تعداد آن‌ها بیشتر می‌شود. در مرحله بعدی نیز دروازه‌بان در دروازه قرار می‌گیرد. رفته رفته این چینش‌ها تغییر می‌کند و عملا دروازده مسدود می‌شود و برای اینکه به گل برسید باید دقت زیادی به خرج دهید.

بازی فقط حالت رکوردی دارد، و آنچنان شرایط را ایجاد نمی‌کند که شما مرتب به آن سر بزنید و مشغول تجربه آن شوید. این موضوع تا حدودی به بازی ضربه زده است. اما به هر حال رکورد زدن و آن چینش خاص بازیکنان شرایط جالبی را پدید آورده است. طراحی بازیکنان هم بسیار خوب از کار درآمده و فضای خوبی در بازی ایجاد شده. در قسمت تنظیمات می‌توانید بازیکن خود و بازیکنان حریف را تغییر دهید. البته تغییر فقط در زمینه رنگ لباس آن‌ها خلاصه می‌شود. بازی می‌توانست از این بهتر عمل کند و از آن تکراری شدن جلوگیری کند. اما می‌توان برای مواقعی که در موبایل خود بازی خوبی ندارید، یکی از بهترین گزینه‌ها است.

پلتفرم:
سازنده:
ناشر:
تاریخ عرضه:
نسخه‌ی بررسی شده:
سبک:

حتما بخوانید