spot_img

بیلیارد و دیگر هیچ | بررسی بازی “8Ball Pool”

بیلیارد را شاید بتوان یکی از اعتیادآورترین بازی‌ها مخصوصا روی بستر موبایل‌های هوشمند نامید. این ورزش جذاب و مهیج که به فرم‌های مختلفی اجرا می‌شود، روی موبایل طرفداران زیادی دارد. یکی از بازی‌های خوش‌ساخت بیلیارد که توسط استودیو کاربلد Miniclip ساخته شده، ۸Ball Pool است. عنوانی که خیلی زود شما را دیگر خودش می‌کند.

این بازی ابتدای کار با یک آموزش سریع، شما را با سیستم کارکردش آشنا می‌کند و بلافاصله وارد رقابت با دیگر افراد آنلاین می‌شوید. این بازی همانند اکثر ساخته‌های Miniclip و بازی Basketball Stars فقط آنلاین اجرا می‌شود و تمرینات آن تنها به‌صورت آنلاین قابلیت اجرا دارد.

اگر با بازی بیلیارد آشنا باشید می‌دانید که چند حالت مختلف برای بازی دارد. این عنوان فقط حالت هشت توپ و ۹ توپ را درون بازی گنجانده است و خبری از اسنوکر نیست. اما همان دو بخش به‌قدری خوب کار شده‌اند که تقریبا معتاد آن می‌شوید. هر کدام از حالت‌ها میزهای مختلفی دارند که با پیشروی در بازی می‌توانید به آن‌ها دست پیدا کنید. هرچه سطح شما بیشتر شود در نتیجه می‌توانید در مسابقات شهرهای مختلفی شرکت و با افراد زیادی رقابت کنید.

غیر از این رقابت‌های عادی، تورنمنت‌های بزرگ نیز وجود دارند که حالت لیگ دارند. با شرکت در آن‌ها نیز باید رقبا را یکی پس از دیگری کنار بگذارید و به مراحل بعد بروید. با پیشروی در بازی و کسب امتیاز می‌توانید  چوب‌های جدید بخرید که هر یک قابلیت‌های متفاوتی دارند. عموم ویژگی آن‌ها به دقت و زمان استفاده برمی‌گردد. برای یک تهیه که چوب که ویژگی‌های متوسط داشته باشد باید حدقل به سطح ۱۰ برسید. این بازی به زیبایی هرچه تمام‌تر توانسته ورزش بیلیارد را پیاده‌سازی کند و طرفداران زیادی را جذب خودش کند. شاید باورتان نشود ولی در حالت عادی در هر یک از میزها بیش از ۸ هزار نفر مشغول بازی هستند و این تعداد گاهی تا ۷۰ هزار هم می‌رسد. از نظر موسیقی، صداگذاری و گرافیک نیز بازی خوب عمل کرده و چیزهایی که یک بازی بیلیارد نیاز دارند را فراهم کرده است.

حتما بخوانید