spot_img

بازی Marvel vs Capcom Infinite در رویداد PSX 2016 به هواداران معرفی شد

دقایقی قبل شایعات اخیر شنیده شده پیرامون مجموعه بازی‌های Marvel vs Capcom طی روزهای گذشته در عمل به حقیقت پیوست و علاقه‌مندان به عناوین مبارزه‌ای شاهد معرفی رسمی بازی Marvel vs Capcom Infinite در رویداد PlayStation Experience 2016 بودند.

در حال حاضر حضور شخصیت‌هایی نظیر ریو، مگامن اکس، کاپیتان امریکا، کاپیتان مارول و مرد آهنی (آیرون من) در نسخه‌ی جدید این مجموعه یعنی بازی Marvel vs Capcom Infinite قطعی به نظر می‌رسد و برای آگاه شدن از حضور سایر مبارزان حاضر در این بازی باید اندکی بیشتر منتظر ماند تا در جریان برگزاری تورنمنت اختصاصی کپکام، نخستین ویژگی‌های گیم‌پلی این بازی برای هواداران آثار مبارزه‌ای آشکار شود.

گفتنی است که در بازی Marvel vs Capcom Infinite دیگر خبری از انتخاب سه مبارز برای حضور در میدان مبارزه نخواهد بود و گیمرها تنها قادر به انتخاب دو مبارز به هنگام حضور در میدان مسابقه هستند. از سوی دیگر بنابر وعده‌های شرکت کپکام علاقه‌مندان به تجربه‌ی بخش تک‌نفره‌ی این بازی می‌توانند شاهد وجود مدهای متنوعی نظیر مدهای تمرینی، مرحله محور و مد آرکید باشند. در کنار موارد یاد شده یک مد داستانی جذاب نیز برای بازی Marvel vs Capcom Infinite در نظر گرفته شده است که از صحنه‌های سینمایی فراوانی برخوردار خواهد بود.

با رونمایی از بازی Marvel vs Capcom Infinite در رویداد PlayStation Experince 2016 دارندگان کنسول Xbox One نیز به طور کامل آسوده خاطر شدند. چرا که برخلاف برخی شایعات مطرح شده طی روزهای اخیر، نسخه‌ی جدید از مجموعه بازی‌های Marvel vs Capcom عنوانی انحصاری برای کنسول PS4 نخواهد بود و این بازی در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۷ میلادی علاوه بر کنسول انحصاری سونی برای دو پلتفرم PC و Xbox One نیز منتشر خواهد گردید.

با این حال دارندگان کنسول PS4 می‌توانند طی ساعات آینده شاهد عرضه شدن نسخه‌ی پیشین مجموعه بازی‌های Marvel vs Capcom یعنی بازی Ultimate Marvel vs Capcom 3 برای این کنسول باشند که به شکل دیجیتال از طریق PlayStation Store در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

حتما بخوانید