spot_img

E3 2014 | کنفرانس مایکروسافت = بازی + بازی + بازی

همان‌طور که می‌دانید، مایکروسافت قبل از شروع E3، تصمیم گرفت تا برخی از برگ‌برنده‌های خود را رو کند. براساس ادعایی که فیل اسپنسر، رئیس جدید بخش Xbox، داشته است آنان علت اصلی این امر را دراختیار داشتن زمان بیشتر برای معرفی عناوین گوناگون در E3 دانستند. حال Geoff Keighley، نویسنده‌ی سایت VideoGamer و مجری برنامه‌ی Spike TV’s GTTV، در تایید حرف رئیس Xbox نظر خود را نسبت به کنفرانس مایکروسافت اعلام کرد. وی در این رابطه گفت : ” فیل اسپنسر داشتن کنفرانسی قدرتمند در E3 را جزو اهداف مهم خود می‌پندارد. آنان انرژی زیادی را صرف این کنفرانس کار کرده‌اند و شاهد محتوای بزرگ و گوناگونی خواهید بود. “

 

وی در ادامه افزود : ” یکی از نکات هیجان‌انگیز E3، نشان دادن دیدی کلی نسبت به سال گیمینگ [ با توجه به نمایش عناوینی که در امسال عرضه می‌شوند ] است. اما امسال کمی متفاوت است. همان‌طور که به خاطر دارید، پارسال کنفرانس‌های سونی و مایکروسافت بیشتر به نسل هشتم و عناوینی که همزمان با انتشار کنسول‌هایشان عرضه می‌گشتند؛ معطوف گشت. در نتیجه، کنفرانس‌ها صرف آنان و توضیحات کنسول‌های جدید سپری شد. اما امسال قضیه با سال گذشته فرق می‌کند. پس منتظر معرفی عناوینی باشید که امسال یا در سال‌های دیگر عرضه می‌شوند. ”

 

او در پایان اعلام کرد که سازندگان زیادی در کنفرانس مایکروسافت حضور خواهند داشت. علاوه براین، وی این کنفرانس را با سه واژه‌ی ” بازی، بازی و بازی ” توصیف کرد.

حتما بخوانید