spot_img

FarCry 4 معرفی شد

پس از شایعات فراوان، سرانجام یوبی‌سافت از ساخت قسمت چهارم عنوان FarCry پرده‌برداشت. براساس اطلاعات به دست آمده، بازی در منطقه‌ای با نام ” Kyrat ” که جزیی از هیمالیا است، اتفاق می‌افتد و بازیکن با رژیمی که در آنجا استبداد را پایه گذاری کرده‌است به مبارزه خواهد پرداخت. این شرکت در بیانیه‌ای گفت : ” FarCry 4 که عنوانی جهان باز [ Open World ] و شوتر اول شخص [ FPS ] است قصد دارد تا گسترده‌ترین و کامل‌ترین تجربه را در سری فارکرای برای طرفداران به ارمغان بیاورد. بازی، شامل سلاح‌های گوناگون، وسایل نقلیه و حیوانات مختلف می‌باشد. بازیکنان نیز می‌توانند داستان خود را در این دنیای دیوانه‌وار خلق کنند.”

 

براساس ادعای یوبی‌سافت، بازی موفقیت‌های FarCry 3 را ادامه داده و انقلابی را در سبک شوتر ایجاد می‌کند. Dan Hay، تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی، در این رابطه گفت : ” پس از موفقیت‌های فارکرای 3، قصد داشتیم تا فرنچایز را در مسیر جدیدی قرار داده و همگان را شگفت‌زده کنیم. با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد، فکر می‌کنیم که فارکرای 4 در زمره‌ی بهترین‌های FPS قرار گیرد. در ادامه اطلاعات بیشتری را از بازی منتشر خواهیم کرد. ”

 

شایان ذکر است که بازی توسط Ubisoft Montreal ساخته خواهد شد. استدیوهای Ubisoft’s Red Storm Entertainment، Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev نیز در ساخت بازی به آن کمک خواهند کرد.  FarCry 4 در 18 نوامبر امسال [ سه‌شنبه، 27 آبان ] برای کنسول‌های PS3 ،Xbox 360 ،PC ،Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد. علاوه بر این، افرادی که بازی را از اکنون پیش‌خرید کنند، محتوای اضافی را نیز دریافت می‌کنند. بازی اولین نمایش رسمی خود را در E3 امسال خواهد داشت.

حتما بخوانید