spot_img

اطلاعاتی از شخصیت‌ها و مکان Mafia 3

آنگونه که از شواهد پیداست، سومین نسخه از عنوان محبوب Mafia قرار است ایالت لوئیزیانای آمریکا اتفاق بیافتد. شرکت 2K Games که در زیرمجموعه‌های خود استودیوی سازنده حال حاضر مافیا، استودیوی Take-Two را در اختیار دارد طی یک آگهی درخواست چند صداپرداز، بازیگر برای بخش Motion Capture و اسکن چهره را برای یک بازی که نامی از آن نبرده کرده است. لازم به ذکر است در این آگهی به سه شخصیت موجود در بازی نیز اشاره شده است که همگی آن‌ها زاده‌ی ایالت لوئیزیانا می‌باشند.

  • فرانکلین: در اوایل 20 سالگی خود به سر می‌برد و به خوبی می‌داند چگونه بابت انجام دادن هر کاری پول دربیاورد.
  • تونی: در حال تجربه کردن اوایل 30 سالگی خود است. شخصی با دانش بالای ریاضیات و آمار. کار اصلی او انجام دادن شرط بندی‌های ورزشی است. نمی‌توان به هیچ‌وجه او را یک گانگستر معمولی دانست.
  • میکی: او جوانترین شخصیت بازی است. به تازگی 19 سالگی خود را به اتمام خواهد رساند. یک کلاهبردار جوان خیابانی که یک عادت بد دارد. عادت بد او نیز برداشتن لقمه‌های بزرگتر از دهان خود در امور کلاهبرداری می‌باشد.

با توجه به این‌که به صورت مستقیم اشاره‌ای به اتفاق افتادن داستان بازی در ایالت لوئیزیانا نشده، اما اگر این عمل صورت بگیرد، باید شاهد حضور در شهر نیواورلئان(واقع در لوئیزیانا) به صورت Open World باشیم.

انتظار می‌رفت عنوان Mafia 3 به مانند نسخه‌ی قبل توسط استودیو 2K Czech ساخته شود، اما با توجه مشکلات داخلی این استودیو، شرکت 2K تصمیم بر تغییر استودیوی ساخت بازی گرفته است. در حال حاضر شنیده‌ها حاکی از آن دارد این نسخه توسط استودیوی واقع در کالیفرنیا آماده خواهد شد.

همچنین مدتی پیش با توجه به حضور Rod Fergusson برای کامل کردن Bioshock Infinite در شرکت 2K، شایعی مبنی بر همکاری او در پروژه‌ی Mafia 3 شنیده شد. اما با رفتن او به استودیوی Black Tusk برای ساخت یک Gears Of War جدید، تمامی این شایعات به اتمام رسید.

حتما بخوانید