spot_img

FlowerCandy عضو جدید فلش‌های موبایلی اپیسر

FlowerCandy AH172 با دو رنگ متنوع فضای بیشتری برای گوشی هوشمند و تبلتها فراهم خواهد کرد

همه مردم در سراسر دنیا شکلات دوست دارند و از خوردن آن لذت می‌برند! همین حقیقت کوتاه و ساده باعث شده تا کمپانی اپیسر (Apacer) در ساخت سری جدید حافظههای فلش مخصوص وسایل همراه از شکلات و آب نبات الهام گرفته و سری جدیدی به نام FlowerCandy (AH172) را معرفی کند. حافظه‌ی فلش موبایلی FlowerCandy برای گوشیهای هوشمند و تبلتهای مجهز به سیستم عامل اندروید طراحی شده و دستگاههایی که از فناوری USB On The Go بهره می‌برند، توانایی شناسایی و استفاده از آن را خواهند داشت. FlowerCandy که ظاهری شبیه به گل دارد، می‌تواند روشی سریع برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم هم باشد. کافیست حافظه AH172 را به دستگاه هوشمند اندرویدی خود وصل کرده و پس از کپی کردن فایلهای مورد نظر با سرعتی بالا، حافظه فلش را به دوست‌تان بدهید تا او هم فایلها را روی دستگاه خود کپی کند. استفاده از این روش در مقایسه با استفاده از اتصال بلوتوث یا انتقال فایلها روی کامپیوتر، از سرعتی بسیار بالاتر برخوردار خواهد بود.

استفاده آسان و بدون نیاز به هیچ گونه مراحل مقدماتی برای راه اندازی استفاده باعث شده تا FlowerCandy AH172 به راهکاری ساده و سریع و همچنین ابزار جانی عالی برای دارندگان گوشی های هوشمند تبدیل شود. این حافظه فلش در ظرفیت های بسیار متنوعی شامل 8، 16 و 32 گیگابایت تولید شده است که میتواند کمک حال خوبی برای ظرفیت محدود حافظه ذخیره سازی داخلی گوشی های هوشمند و تبلت ها باشد. این مسئله به خصوص برای دارندگان تبلت ها و گوشی هایی که فاقد امکان نصب حافظه جانبی هستند اهمیت بسیار بالایی دارد

ظاهر جالب و استفاده از رنگ های جذاب باعث شده تا این محصول متمایز از دیگر تولیدات قرار گیرد. بدنه سیلیکونی AH172 کاملاً سازگار با محیط زیست بوده و حس خوبی در زمان حمل و نقل و استفاده از آن ایجاد میکند. اپیسر دو رنگ صورت Romantic Peach و آبی Fresh Blue را در این سری مورد استفاده قرار داده است تا با روحیات افراد مختلف سازگاری و هماهنگی داشته باشد. در ضمن FlowerCandy AH172 دارای یک مبدل USB 2.0 نیز است که امکان اتصال آن به پورت های USB 2.0 کامپیوتر و لپ تاپ را نیز فراهم میسازد.

حتما بخوانید