spot_img

Middle-earth: Shadow of Mordor معرفی شد

پس از شایعات فراوان، سرانجام با رونمایی از جدیدترین کاور مجله ی گیم اینفومر، عنوان Middle-earth: Shadow of Mordor معرفی شد. براساس اطلاعات به دست آمده، وقایع این بازی، بین کتاب های The Hobbit and The Lord of the Rings خواهد بود. شایان ذکر است که قهرمان بازی، شخصی با نام Talion می باشد. وی که خانواده اش توسط ارتش سارون کشته شده بود با قابلیت هایی که داشت موفق شد تا زنده بماند. Warner Bros، ناشر بازی، در ارتباط بازی گفت : ” بازیکنان تمی تاریکی و انتقام جویی های شخصی را در جهان بازی کشف خواهند کرد. بازی، مکانیک های جدید را در ژانر اکشن به نمایش خواهد گذاشت و شاهد بخش شخصی سازی و نکات گوناگونی در گیم پلی می باشیم. “

نکته ی قابل توجه، حضور سیستمی با عنوان Nemesis هست. به واسطه ی این سیستم، تمامی دشمنان بازی دارای خصوصیت های متفاوت و نامی گوناگون هستند. همچنین، اگر شما با آنان به نبرد بپردازید و دشمنان جان سالم به در ببرند، دوباره قدرتمند شده و رشد می کنند و امکان دارد در جای دیگری از جهان آنان را دوباره ملاقات نمایید. همچنین، تصمیمات که می گیرید؛ روی داستان بازی تاثیر خواهند گذاشت.

 

علاوه بر این، Warner Bros قول ارائه ی تجربه ای منحصر به فرد به هماره جهانی پویا به بازیکنان داد. Middle-earth: Shadow of Mordor، توسط استدیوی Monolith برای پلتفرم های PS3 PS4 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC عرضه می شود. شایان ذکر است که Monolith، عنوان Guardians of MIddle-Earth را نیز در کارنامه ی خود دارد.

 

 

 

حتما بخوانید