spot_img

AM700، کارت ریدر همه کاره

موسسه‌ی مشاوره و اطلاعات بازار تایوان اخیرا پژوهشی را در مورد گرایش کاربران تایوانی به سبک زندگی دیجیتال انجام داده است که بر اساس نتایج آن استفاده از برنامه‌ها و خدمات موبایل به بخشی از زندگی روزمره مشتریان تبدیل شده است. شرکت اپیسر نیز با در نظر داشتن این گرایش و توجه ویژه خود به نوآوری و تولید محصولات باکیفیت، نخستین کارت ریدر چند منظوره خود با نام AM700 را به همراه فناوری OTG وارد بازار کرده است که قابلیت اتصال مستقیم به گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را دارد. به علاوه به لطف این فناوری، می‌توانید برنامه‌های بیشتری را روی ابزارهای سیار خود داشته باشید و از این لحاظ با محدودیتی روبرو نخواهید شد.

 

کمپانی اپیسر همواره به ساخت محصولاتی کاربرپسند با عملکرد بالا متعهد بوده است و این مسأله را در زمره اولویت‌های اصلی خود در تولید فناوری‌های موبایل قرار داده است. به لطف کارت ریدر جدید AM700 می‌توانید به صورت در لحظه به اطلاعات موجود روی ابزارهای موبایل بهره‌مند از فناوری OTG دسترسی پیدا کرده و عمل انتقال و ذخیره‌سازی آنها را بدون نیاز به هیچگونه کامپیوتری انجام دهید. علاوه بر فناوری OTG، اسلات USB هم برای این محصول در نظر گرفته شده است تا امکان اتصال  AM700 به ابزارهای موبایل دیگر نیز فراهم شود. از دیگر امتیازات این محصول علاوه بر اتصال به فلش مموری و کارت‌ریدرهای آل این وان (all-in-one Card Reader) می‌توان به امکان افزایش فضای ذخیره‌ساز گوشی‌های موبایل و تبلت‌ها با استفاده از آن اشاره نمود که در نهایت دریافت فایل پشتیبان از داده‌های موجود در کارت‌های SD، Micro SD و MMC را برای شما میسر خواهد کرد. برای اشتراک‌گذاری چندگانه اطلاعات از طریق این کارت ریدر هم می‌توانید با استفاه از اسلات USB تعبیه شده روی محصول، هاب مورد نظر خود را به منبع تغذیه نظیر شارژر متصل نموده و فعال نمایید. علاوه بر این امکان اتصال این کارت ریدر به هارد دیسک نیز فراهم است که بی‌تردید نقشی بسیار مهم در بهبود کارایی کاربران خواهد داشت.

 

وزن این کارت ریدر تنها حدود 13 گرم است و به خاطر کوچکی و قابلیت حمل آسان بهترین انتخاب برای اشتراک‌گذاری محتوای دیجیتالی شما در هر لحظه و هر کجاست. کمپانی اپیسر با در نظر داشتن استراتژی خود در تولید محصولاتی زیبا و در عین حال کارآمد، اقدام به تولید این کارت ریدر کرده است که علاوه بر قابلیت‌های متنوع، ظاهری بسیار ساده و در عین حال زیبا دارد. این کارت ریدر شیک و زیبا برای استفاده در شرایط مختلف نظیر کسب و کار، مسافرت و منزل طراحی شده است و در هر حالت راحتی کاربران مهم‌ترین فاکتور در نظر گرفته شده در طراحی آن بوده است. کارت ریدر AM700 با رنگ مشکی تولید خواهد شد با این حال در آینده نزدیک تعداد محدودی از آن در رنگ‌های متنوع وارد بازار می‌شود. کمپانی اپیسر همواره با دیدی مثبت روند تغییر در فناوری‌های هوشمند موبایل را دنبال کرده است و دیدگاه خاص خود به تولید و ساخت محصولات بیشتر با کیفیت و قابلیت‌های بهتر را حفظ خواهد کرد تا تجربه دیجیتالی شیرینی را به مشتریان خود تقدیم نماید.این محصول با گارانتی داده پرداز رایانه متین به بازار ایران عرضه می‌شود.

حتما بخوانید