spot_img

gamescom | سونی: سیاست‌های اولیه‌ی Xbox One ما را متعجب کرد

Andrew House رئیس Sony Computer Entertainment در مصاحبه‌ای با The Guardian گفت که مطمئن است PS4 می‌تواند در تعطیلات سال میلادی جاری، زمانی که دو کنسول جدید عرضه می‌شوند، به خوبی عمل کند و موفق باشد.

House می‌گوید رقابت بین این دو کنسول برای صنعت بازی‌های ویدیویی بسیار سودمند و مفید است  و در کل داشتن حق انتخاب چیز خوبی می‌باشد. به نظرHouse، توجهی که رقابت Xbox One و PS4 به صنعت بازی‌های ویدیویی جلب کرده است، در صورتی که هرکدام از آن‌ها وجود نداشتند، هیچگاه رخ نمی‌داد. 

House  همچنین در مورد صحبت‌هایش در کنفرانس سونی در gamescom و طعنه‌ای که به مایکروسافت زده بود، می‌گوید که قصد نداشته است کمپانی رقیب را دست بیندازد و تنها می‌خواسته است اهداف مشخص و واضح سونی در قبال PS4 را شرح دهد. 

او می‌گوید که سیاست‌های مایکروسافت برای Xbox One و همچنین تغییر اخیر آن‌ها، برای او بسیار تعجب آور بوده است: ” ما نمایش خود در E3 را طراحی کردیم، زیرا شکی وجود داشت که سیاست‌های اتخاذ شده توسط رقیب، روندی را در آن جهت در صنعت ایجاد می‌کند. دلیلی که ما بیانیه‌ای قوی در E3 ایجاد کردیم و همچنان هم آن را ادامه می‌دهیم، این است که ما از آن شگفت زده شده بودیم.”

House می‌گوید که آن‌ها در مورد نسل بعد بازی‌ها و چیزی که یک کنسول باید ارائه کند، اهداف مشخصی دارند و فکر می‌کند که سونی و PS4 در مسیر درستی حرکت می‌کنند.

 

نظر شما در مورد سیاست‌های سونی و مایکروسافت در نسل بعد چیست؟

 

حتما بخوانید