spot_img

gamescom | جزئیات جدیدی از Beyond: Two Souls منتشر شد

عنوان Beyond: Two Souls  دارای بخشی به نام “Dual Mode” می‌باشد که به بازیکنان اجازه می‌دهد از طریق موبایل و تبلت خود، کنترل موجود روح گونه‌ای به نام Aiden را در دست گیرند.

David Cage در نمایشگاه gamescom این بخش را به نمایش گذاشت. در حالت Dual Mode، دو نفر می‌توانند بازی کنند که یکی از آن‌ها از طریق موبایل یا تبلت کنترل Aiden را به عهده می‌گیرد و دیگری شخصیت اصلی بازی یعنی Jodie را کنترل خواهد کرد.

در صورتی که بازیکنان به صورت تک نفره بازی می‌کنند، می‌توانند   بین Aiden و Jodie سوییچ کنند. تغییر شخصیت به راحتی با فشار دادن دکمه‌ی مثلث انجام می‌شود. البته دو نفر به صورت همزمان نمی‌توانند با هم بازی کنند، در واقع در بخش  Dual Mode این امکان را دارید که با دو شخصیت بازی را پیش ببرید.

 

قابلیت جالب دیگر بازی “Beyond Touch,” نام دارد. با استفاده از این قابلیت بازیکنان می‌توانند همه‌ی مراحل Beyond: Two Souls را با استفاده از موبایل و تبلت اندروید یا iOS خود بازی کنند. بازیکنان باید برنامه‌ی خاصی را دانلود کنند که این برنامه به آن‌ها اجازه می‌دهد از صفحه‌ی لمسی موبایل یا تبلت خود، به عنوان کنترلر استفاده کنند. 

Beyond: Two Souls در تاریخ 8 اکتبر برای PS3 منتشر می‌شود. 

حتما بخوانید