spot_img

کپکام: Resident Evil بعدی به ریشه‌های این سری بازخواهدگشت

ظاهراً کپکام از نظرات و نقدهای منفی Resident Evil 6 در زمان لانچ عبرت گرفته و نظرات مثبت نسبت به Resident Evil: Revelations نیز باعث شده تا این شرکت به این نتیجه برسد که باید به ریشه‌های اصلی این سری بازگردد.

 

نائب رییس این شرکت، آقای Michael Pattison، در گفتگویی با CVG گفت: ما به طور واضح بازخورد مشتریان را دریافت کردیم. نظرات مثبتی در بین آنها وجود داشت، با این حال ترکیبی از نظرات مختلف بود، ضمن این که ما نقدها را هم دیدیم. نمیتوانیم آنها را رد کنیم، و باید آنها (نظرات) را در بازی بعدی پیاده کنیم، هنگامی که Resident Evil بعدی را می‌سازیم.

 

وی افزود: با Resident Evil 6 احتمالاً محتویات زیادی را در آن گنجاندیم، نظراتی از مشتریان داشتیم که این کار زیاده‌روی بود. مراحل لئون بازخورد بسیار خوبی داشتند، و چون Resident Evil Revelations را برای 3DS  عرضه کرده‌بودیم، هواداران از ما میخواستند تا بر روی بخش ترسناک بازی تمرکز کنیم، به جای آن که فقط میزان محتویات را زیاد کنیم. در بازی بعدی، هدفمان هواداران اصلی این سری خواهندبود.

 

وی در پایان گفت: عده‌ای میگویند که سبک ترسناک پساآخرالزمانی زامبی‌ها اشباع شده‌است. اما The Last of Us نشان داد که مشتریان چه چیز میخواند. Tomb Raider هم همینطور. ما با بخش گسترش و تحقیق خود صحبت کردیم و آنها هم از تجربه‌ی آن لذت بردند. فکر میکنم این ثابت میکند که هنوز این سبک بازار قدرتمندی دارد. 

حتما بخوانید