spot_img

Home Gold به خانواده‌ها اجازه می‌دهد اکانت XBL Gold خود را به اشتراک بگذارند

مایکروسافت قابلیت Home Gold را معرفی کرد که به کاربران سرویس طلایی Xbox Live اجازه می‌دهد اکانتشان را در کنسول خود با سایر اعضای خانواده به اشتراک بگذارند.

 

طبق صحبت‌های Marc Whitten، مدیر ارشد محصولات Xbox، ویژگی Home Gold همراه با سرویس XBL Gold خواهد بود و فقط محدود به کنسول و گیمرتگ شما می‌باشد. سایر اعضای خانواده از این طریق می‌توانند ویژگی‌هایی که فقط مختص کاربران طلایی می‌باشد را با استفاده از اکانت شما استفاده کنند.

هنگامی که دوستان شما یا اعضای خانواده می‌خواهند از Home Gold استفاده کنند، نیازی به استفاده از گیمرتگ شما وجود ندارد و هر کس می‌تواند با گیمرتگ اختصاصی خود از آن بهره ببرد. همچنین هنگامی که شما از کنسول فرد دیگری استفاده می‌کنید، همه‌ی محتوایی که در گیمرتگ‌تان وجود دارد، با شما به کنسول جدید می‌آید. کاربران حتی می‌توانند به صورت همزمان در Xbox One و X360 خود نیز از سرویس طلایی استفاده کنند.

 Home Gold برای کاربران طلایی X360 فعال نخواهد بود. 

مایکروسافت همچنین گفته است که علاقه‌ی کاربران به تبادل فیزیکی بازی‌هایشان را درک می‌کند اما در نظر دارد در این مورد مدیریت دقیقی داشته باشد تا این اشتراک گذاری از حد نگذرد و سازندگان و ناشران بازی‌ها ضرر نکنند. 

 

با تشکر از rezais

حتما بخوانید