spot_img

Irrational قابلیت بازی با الیزابت در Bioshock Infinite: Burial at Sea را توضیح داد

کن لوین و آماندا جفری از Irrational Games، در مصاحبه‌ای با IGN، نحوه‌ی بازی با الیزابت در Bioshock Infinite: Burial at Sea را توضیح دادند.

 

طبق صحبت‌های این دو، هنگامی که با الیزابت استفاده می‌کنید می‌توانید از قابلیت شکاف یا Tear او استفاده کنید و از آنجایی که در این حالت دوربین در زاویه‌ی اول شخص  می‌باشد، تغییر از بوکر به الیزابت برای بازیکنان مشکل نخواهد بود.

 

به گفته‌ی جفری، الیزابت و بوکر تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند و آن‌ها برای اینکه تجربه‌ی بازیکنان از او خراب نشود، بسیار محتاطانه عمل کرده‌اند. به گفته‌ی جفری، هنگامی که با الیزابت بازی می‌کنید، باید از مبارزه و درگیری دوری کنید.

از آنجایی که بخش دوم Burial at Sea هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد، سازندگان در مورد قابلیت‌های الیزابت با اطمینان صحبت نمی‌کنند اما بنابر گفته‌های جفری، قابلیت شکاف او، به شما توانایی خدا گونه‌ای نمی‌دهد و او قدرت انجام همه کاری را ندارد. با این حال،  نحوه‌ی تعامل الیزابت با دنیای اطراف  قوی‌تر شده است اما به طور همزمان همه چیز برای بازیکنان آسان نشده است.

در بخش اول Burial at Sea شما در نقش بوکر بازی می‌کنید و الیزابت همراه شما خواهد بود اما بخش دو تماما مربوط به الیزابت است و شما را با شخصیت او بیشتر آشنا می‌کند.

 

بخش اول این DLC پاییز امسال منتشر می‌شود اما برای بخش دوم تاریخی اعلام نشده است.

حتما بخوانید