spot_img

بروز رسانی: آپدیت Forza 5 کاملاً اختیاری است

بروز رسانی:  سایت IGN اعلام کرد دانلود اولیه در ابتدای بازی کاملاً اختیاری است و تنها برای بالاتر بردن کیفیت بازی و بصورت یک گزینه پیشنهادی در ابتدای Forza Motorsport 5 ظاهر می‌گردد. اتصال به اینترنت در ابتدای بازی شامل یک فایل کم حجم Drivatarهایی را شامل می‌شود که بر تجربه شما در بازی تأثیر بالایی خواهند اشت. با دانلود این پک می‌توانید تمام درجات سختی بازی را با Drivatarها پوشش دهید.

از طرف دیگر با اینکه دیسک بازی تعداد زیادی پیست و ماشین را در خود جای داده است اما به گفته Dan Greenwalt استدیو خوشنام T10 قصد دارد Forza 5 را در زمان لانچ Xbox One عرضه کند، نه یک بازی لانچ. بنابراین آنها قصد دارند از مدت زمان 1 ماهه قبل از عرضه Forza 5 که باید برای Gold کردن و گرفتن تأییدیه، تولید انبوه و … استفاده شود، برای تولید محتوای بیشتر نظیر ماشین‌ها و پیست‌های جدید بهره ببرند. اما این دانلود غیر اجباری نیز را می‌توان در حین پیشبرد بازی انجام داد و از این نظر نیز مشکلی پیش نخواهد آمد.

لازم به ذکر است که برای تعلیم Drivatar و استفاده از سایر بخش‌های آنلاین بازی شما نیاز دارید همانند عناوین قبلی به Live متصل باشید. اما برای استفاده از Drivatarها در بخش تکنفره و آفلاین نیازی به آنلاین بودن و استفاده از Cloud نیست. ضمناً هر گاه که به Live متصل شوید لیست Drivatarهای شما خود بخود آپدیت شده و تجربه‌ای جدید را از هوش مصنوعی بازی به شما خواهد داد.

اصل خبر: از آنجایی که چندی پیش مایکروسافت سیاست‌های خود در مورد اتصال دائمی کنسول Xbox One به اینترنت را تغییر داد، بازی‌هایی که برای این کنسول منتشر خواهند شد نیز دیگر نیازی به اتصال به نت ندارند. اما اکنون به نظر می‌رسد همه‌ی بازی‌ها از این سیاست پیروی نمی‌کنند.

Dan Greenwalt  رئیس استودیوی Turn 10 سازنده‌ی عنوان Forza 5 در مصاحبه‌ای با IGN اعلام کرد شما برای اینکه بتوانید این بازی را اجرا کنید، نیاز دارید که ابتدا به اینترنت متصل شوید و برخی از محتوایی که ظاهرا بر روی دیسک بازی نیست را دانلود کنید.

این محتوی شامل ماشین‌ها و مسیرهای مختلفی می‌شود و برای اینکه بتوانید از  Forza Motorsport 5 لذت ببرید، الزاما نیاز به دانلود کردن آن‌ها دارید. البته پس از این دانلود اولیه دیگر نیازی به متصل بودن به نت نیست، هر چند Turn 10 به سرعت بازی را از طریق Drivatar بروزرسانی می‌کند. 

 

حتما بخوانید