spot_img

اطلاعات جدیدی از PS4 منتشر شد

 
 
 
 
براساس اطلاعات به دست آمده، افرادی که یک بازی را به صورت دیجیتالی خریداری می کنند، می توانند با هر کنسولی که می خواهند آن را انجام دهند.
Neil Brown، مهندس ارشد بخش تحقیق و توسعه ی سونی اروپا، در مصاحبه ای با OPM گفت: شما می توانید بازی هایی را که به صورت دیجیتالی خریداری می کنید – با وارد شدن به اکانتتون- در هر کنسولی تجربه کنید. بازیکنان می توانند در حین دانلود بازی، به انجام آن نیز بپردازند البته باید قسمتی از بازی دانلود شده باشد. 
 

شما می توانید به دیدن دوستان خود رفته، به اکانتتون وصل شده و هر بازی را که می خواهید از طریق کتابخانه ی دیجیتال تجربه کنید. خوب این ویژگی مثبتی می باشد. اما چگونه دانلود بازی ها مفید است در صورتی که نصف روز را باید وقت صرف دانلود آن کنید ؟ با قابلیت “بازی کردن هنگام دانلود” می توانید هنگام دانلود نیز بازی را انجام دهید و این یعنی دسترسی سریعتر به بازی. البته برای اجرای بازی حداقل باید بخشی از آن دانلود شده باشد. این امر باعث می شود که کتابخانه ی دیجیتال به یک گزینه ی کاربردی در جهان واقعی تبدیل شود.


وی در ادامه افزود افزود که چنین سیستمی نیز برای دیسک های بلوری پایه ریزی شده است. او گفت: سیستم مشابهی نیز برای دیسک های بلوری وجود دارد و شما هنگام کپی کردن بازی در کنسول، می توانید به انجام بازی بپردازید. بدین معنی که پس از چند دقیقه از فرایند کپی کردن بازی در دستگاه، آن را اجرا کنید و در هنگام کپی کردن، به بازی بپردازید. این فرآیند تجربه ی بهتری را در اختیار بازیباز ها قرار می دهد. گیمران لازم نیست تا برای بازی کردن هرچیزی صبر کنند تا آن نصب شود. آنان می توانند سریعتر یک بازی را تجربه کنند. 

کتابخانه ی دیجیتال یا Digital library مکانی است که در آن فرمت های دیجیتالی دانلود شده قرار می گیرد. 

حتما بخوانید