spot_img

و سرانجام استودیوی سازنده‌ی Medal of Honor منحل شد

ٍEA اعلام کرد استودیوی Danger Close که کار ساخت Medal of Honor را بر عهده داشته‌است، منحل شده‌است و محل آن به DICE LA داده‌شده‌است و نقش حمایتی از استودیوی اصلی سوئد را دارد.

آقای Patrick Söderlund در گفتگویی با یوروگیمر این خبر را داد و گفت:  Danger Close دیگر وجود ندارد. تعدادی از افراد آن LA را ترک کردند، تعدادی در استودیوی DICE LA ادامه دادند و عده‌ای هم در بخشهای دیگر EA مشغول به کار شدند.

به گفته‌ی آقای Söderlund، استودیوی DICE LA که در ماه می معرفی شد، نقش حمایتی از بازی هایی را که در سوئدساخته می‌شوند، دارد. یکی از این بازیها Star Wars: Battlefront است که در E3 معرفی شد.

وی گفت: محتویات اضافی و سرویس‌های پرمیوم در اینجا ساخته می‌شوند. اما بازی اصلی، Battlefront، و در سوئد تولید خواهدشد. و همینطور در مورد Mirror’s Edge و Battlefield 4 . این راهیست برای ما تا دنیای DICE را گسترش دهیم و بتوانیم کارهای بیشتری انجام دهیم. 

 

استودیوی Danger Close در سال 1995 با نام DreamWorks Interactive تاسیس شد.  EA آن را در سال 2000 خریداری و با استودیوی سازنده‌ی Command & Conquer یعنی Westwood Studios و EA Pacific در سال 2003 ادغام کرد. نام Danger Close در سال 2010 به آن داده‌شد؛ زمانی که EA اعلام کرد آنها در حال کار بر روی ریبوت از سری MoH هستند. آنها دو بازی از این سری ساختند که عملکرد ناامیدکننده‌ای داشتند و بازی آخرشان به قدری بد بود که باعث انحلال این استودیو و خارج‌شدن سری MoH از چرخه‌ی تولید EA شد.

حتما بخوانید