spot_img

E3 2013 | کنفرانس‌های خبری نمایشگاه

تنها چند ساعت تا آغاز کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 مانده و چشم تمامی علاقه مندان به صنعت بازی در سرتاسر دنیا به این رویداد خیره شده است.

 

مایکروسافت که در رونمایی از کنسول جدید خود نتوانست توجه گیمرهای حرفه‌ای را، آن طور که باید و شاید به Xbox One جلب کند، قصد دارد که در مراسم امشب، تنها بر روی بازی ها تمرکز کرده و هر چه در چنته دارد رو کند. ساعاتی پیش مایکروسافت اعلام کرد که در مراسم امشب، 20 بازی به نمایش در می آیند که رقم بسیار خوبی است.همچنین علاوه بر معرفی بازی‌های انحصاری و جدید Xbox One، طبق اخبار رسمی، مایکروسافت برنامه‌های ویژه‌ای نیز برای کنسول محبوب X360 دارد و قرار است یک سورپرایز بزرگ برای این کنسول رونمایی شود.

 

کنفرانس مایکروسافت امشب در ساعت 21 به وقت تهران برگزار خواهد شد. متاسفانه امسال سایت بازی‌نما به دلیل مشکلاتی که از آن آگاه هستید، مراسم را به صورت لایو بلاگ پوشش نخواهد داد، اما می‌توانید تمامی اخبار مرتبط با E3 را در بازی‌نما دنبال کرده و به بحث و تبادل نظر پیرامون اخبار و کنفرانس‌ها بپردازید. تا زمان آغاز مراسم، این پست به تدریج به روزرسانی خواهد شد و اطلاعات اولیه برای دنبال کردن کنفرانس مایکروسافت مثل سایت‌های پوشش دهنده و … به آن اضافه می‌شود.

 

نظر شما در مورد کنفرانس مایکروسافت چیست؟ 

 

 

حتما بخوانید