spot_img

بازی جدید Linkin Park به زودی منتشر می‌شود

Recharge، نام بازی بازی جدید گروه موسیقی Linkin Park است که قرار است به زودی با گرافیک 3D بر روی شبکه اجتماعی فیس‌بوک منتشر شود.

داستان این بازی درباره آینده ی نه چندان دور ِزمین هست که انسان ها تمام منابع طبیعی رو مصرف کردند و اندک انرژی باقی مونده هم تحت کنترل یک سیستم، در دسترس بعضی از نخبگان هست. بازیکن ها برای مبارزه با نابودکنندگان و نجات زمین برای شارژ مجدد برای انرژی پایدار و پاکسازی زمین به بازی می پیوندند. موضوع انرژی پایدار نزدیکی زیادی با اهداف گروه در Music Relief داره؛ این موسسه در سال ۲۰۰۴ به منظور کمک رسانی به مردم آسیب دیده بر اثر بلایای طبیعی راه اندازی شده است. آخرین پروژه گروه، Power The World، جمع آوری پول به منظور تامین انرژِی پایدار (برق) برای مردمان هایتی هست. این بازی هم به منظور ایجاد انگیزه برای کمک به جمع آوری این ذخایر تولید شده است و لازم به ذکر است موسیقی این بازی توسط خود Linkin Park ساخته شده که از طریق نسخه Beta ـی این بازی منتشر شده است.

برای دیدن تریلر و همچنین تصاویری از این بازی اینجا کلیک کنید و میتوانید ایمیل خودتان را در سایت رسمی این بازی برای تجربه نسخه بتا ثبت کنید.

 

حتما بخوانید