spot_img

Epic: عمر X360 هنوز به پایان نرسیده است

طراح ارشد Gears of War: Judgment، معتقد است X360 هنوز حرفهای زیادی برای گفتن دارد و علیرغم این که شایعات کنسول بعدی مایکروسافت به گوش میرسند، هنوز X360 به محدودیتهای خود نرسیده است.

 

Jim Brown در گفتگویی با OXM گفت: نمیدانم انتقال بین GeOW 1 و GeOW2 بود یا انتقال بین GeOW 2  و GeOW3؛ مانند آن بود که یک میلیون تغییر توسط Unreal Engine 3 برای این انتقال پیاده شده بود. هنگامیکه ما اولین Gears of War را عرضه کردیم، برخی از مردم با خود گفتند که آنها به انتهای توانایی 360 رسیده اند، آنها کارهای فوق العاذه ای انجام داده اند؛ اما این در حالی بود که ما قاد بودیم یک قدم فراتر بگذاریم و بخشهایی از 360 پیدا کنیم که کسی از وجود آنها باخبر نبود.

 

کارگردان هنری People Can Fly نیز افزود: ما دشمنان بیشتری را در مسیرها قرار میدهیم، بخشهای بیشتر، محیط بسیار پرجزئیات تر از بازیهای قبل شده است. موتور رندرینگ ما، ما حتی ویژگیهای جدیدی افزودیم که امکان نورپردازی غنی تر، یک نورپردازی پویا، را به ما میدهد. این رنگارنگ ترین GeOWای است که تا کنون ساخته شده است؛ در عین این که غنی ترین تاریکی ها در تاریخ این سری را نیز دارد.

هنگامیکه از Brink پرسیده شد آیا این محتویات به این معنی است که فعلاً نیازی به Xbox جدید نیست، وی پاسخ داد: بله، همیشه چیزهای بیشتری برای پیداکردن و عملکرد بهتر وجود دارد.

حتما بخوانید