spot_img

Killzone 4 و یک ریسینگ انحصاری برای عرضه در زمان لانچ PS4 آماده می‏شوند

به نظر می‏رسد کنسول بعدی سونی، PS4، در زمان لانچ شاهد یک ریسینگ انحصاری جدید خواهدبود. همچنین گفته می‏شود یک کیلزون جدید توسط Guerilla Games برای رونمایی در 20 فوریه و عرضه در زمان لانچ PS4 در دست ساخت می‏باشد.

 

طبق این شایعه، اعضای سابق Bizarre که ساخت ریسینگ Blur را در دستور کار خود دارند، به استودیوی Evolution Studios سونی پیوسته‏اند تا در ساخت یک ریسینگ جدید مشابه Project Gotham Racing برای PS4 شرکت کنند. Ged Talbot، طراح ارشد Blur و چندین عنوان دیگر نیز در این تیم قرار دارد. همچنین بازیسازان دیگری نیز از استودیوهای دیگر به این تیم پیوسته‏اند. 

 

سازندگان این بازی، که مشابه Project Gotham Racing است، در ابتدا خواستار این بودند که بازی بخشی از سری Gran Turismo (کاری مشابه Forza Horizon) باشد، اما سونی با این موضوع مخالفت کرد.

طبق گفته منبع، این بازی قرار است بزرگترین ریسینگ دهه در اروپا باشد و همزمان با عنوانی از Guerilla Games در تاریخ20 فوریه رونمایی شود.

 

گفته می‏شود مایکروسافت نیز قصد دارد Project Gotham Racing 5 را برای زمان لانچ XBOX بعدی منتشر کند که توسط  تعدادی از اعضای سابق Bizarre و Criterio ساخته می‎‏شود.

حتما بخوانید