spot_img

اولین تصویر از The Witcher 3 منتشر شد

به نظر می‌رسد CD Projekt با یک تیر دو نشان زده است و با منتشر کردن یک تصویر، علاوه بر تایید در دست ساخت بودن قسمت سوم از بازی‌های The Witcher، موتور گرافیکی جدید خود با نام “REDEngine 3” را نیز معرفی کرد.

Adam Badowski از این شرکت برای این تصویر توضیح می‌دهد: “اگر به نسل جدید بازی‌های RPG نگاه کنیم، متوجه دو رویکرد می‌شویم: داستان که از لحاظی موجب محدود شدن محیط و فضای بازی می‌شود و دیگری محیط‌های فوق‌العاده بزرگ و در واقع open-world که موجب محدود شدن داستان بازی می‌شوند، “REDEngine 3” در واقع به ما این اجازه می‌دهد تا با ترکیب جنبه‌های مثبت هر دو رویکرد، عنوانی بسازیم شامل محیطی open-world و داستانی متناسب و بی محدودیت. با بهره‌گیری از شخصیت‌هایی باور پذیر، داستانی جذاب و محیطی که بازی‌کنان بدون لودینگ می‌توانند به راحتی در آن پرسه بزنند ما قادر خواهیم بود دنیای بازی‌های کامپیوتری را یک گام به هرچه باورپذیر‌تر و واقعی‌تر شدن نزدیک کنیم. 

هنگامی که ما بر روی عناوین گذشته‌مان کار میکردیم، هیچ‌گاه رویای دست‌یابی به چنین قابلیتی به ذهنمان نمی‌رسید اما حا میتوانیم با استفاده از  “REDEngine 3″ کاری کنیم تا تمامی طرفداران سرسخت بازی‌های RPG لذتی دوچندان از این دسته بازی‌ها ببرند.”

 

حتما بخوانید