spot_img

عنوان Resident Evil: Revelations برای سایر پلتفرم ها نیز عرضه میشود

 


بعد از فاش شدن یکسری خبر که در صدر آنها لیک شدن لیست achievements های نسخه ی X360 عنوان Resident Evil: Revelations قرار داشت در نهایت کمپانی کپکام در خبری که به تازگی منتشر کرده است اذعان داشت که این عنوان برای پلتفرم های PC ، X360 ، PS3 و Wii U نیز عرضه خواهد شد .

 

این عنوان که بصورت انحصاری در ماه February سال پیش برای کنسول 3DS منتشر شد بر مبنای نسخه ی HD ، برای پلتفرم های مذکور در آینده عرضه خواهد شد .
کمپانی کپکام ضمن انتشار این خبر اعلام کرده است که در هر نسخه از این عنوان شاهد سلاح ها به همراه ارتقا دهنده های آنان ، mode های جدید و دشمنان وحشتناک و زنجیره ای از مهارت های استثنایی دیگر در بخش Raid Mode خواهیم بود . در قسمت دیگری از این خبر نیز وجود افکت های نوری فوق العاده و افکت های صوتی زیباتر نیز نوید از بهبود قسمت هایی از آن را میدهد .
لازم ب ذکر است که این عنوان بصورت دیجیتالی برای کنسول PS3 با قیمت €49.99 و برای پلتفرم PC با قیمت €39.99 عرضه خواهد شد .
عنوان Resident Evil: Revelations در تاریخ بیست و یکم May امسال در امریکای شمالی و در تاریخ بیست و چهارم May در اروپا برای پلتفرم های PC ، X360 ، PS3 و Wii U عرضه خواهد شد .

تصاویر منتشر شده از این عنوان را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید .

 

تریلر منتشر شده از این عنوان را نیز میتوانید از اینجا مشاهده نمایید.

حتما بخوانید