spot_img

عنوان جدید Suda 51 معرفی شد

مجله ی ژاپنی فامیتسو از پروژه ی جدید سودا 51، خالق Killer7 و No More Heroes ٰ، و استدیوی Grasshopper Manufacture پرده برداشت. براساس اطلاعات به دست آمده، بازی در آینده خواهد افتاد. نکته ی قابل توجه اسلحه بودن بازوی چپ شخصیت اصلی می باشد.

اطلاعاتی که مجله ی فامیتسو در 6 صفحه ی خود به آن ها پرداخته است، به صورت زیر می باشد:

داستان

داستان بازی مربوط به آینده ای نزدیک است. زمانی که انسان ها به ماه سفر کرده اند و در بدنشان تغییراتی ایجاد شده و حالت طبیعی خود را از دست داده است. یک روز Mondo Zappa، شخصیت اصلی بازی، فرم استخدامی از آژانس مخفی دولت، که با نام The ExecutionOffice شناخته می شود، دریافت می کند.

گیم پلی

اساس سیستم مبارزات بازی مربوط به حملات نزدیک با شمشیر است. همچنین مشخص شده است که با سلاح ها قادر خواهید بود تا حرکات آکروباتیک انجام دهید.
علاوه بر این، بازوی چپ شخصیت اصلی نیز به عنوان سلاح می توان از آن استفاده کرد و به حالات گوناگون تبدیل کرد. برای مثال شما قادر بازیباز قادر خواهد بود تا بازو را به مته یا سلاه تبدیل کرده و به دشمنان حمله ور شود.
Mondo فراموش کرده است که چگونه دستش قابلیت تغییر فرم را به دست آورده است.

بازیباز می تواند با جذب خون دشمن خود، حمله ی قدرتمندی را با نام Adrenalin Burst ایجاد کند. شایان ذکر است، که برای جذب خون زیاد دشمنان، باید سر آن ها را از گردنشان جدا کنید.

در بازی حرکتی وجود دارد که شخصیت اصلی می تواند مردم را به ماده ای سیاه تبدیل کند. شایان ذکر است که این حرکت همانند Adrenalin Burst به انرژی (خون دشمنان) نیاز دارد.

محیط بازی

بازی را می توان تلفیقی از محیط های شرقی و غربی دانست. مراحل بازی در سراسر جهان و مکان های مختلف اتفاق می افتاد که می توان به ساختمان های قدیمی به سبک غربی و کوچه، خیابان و خانه هایی با سبک ژاپنی اشاره کرد.


شخصیت های بازی

Mondo Zappa: او شخصیت اصلی، فردی 35 ساله و زاده ی آمریکا است. Mondo مردی است با کت و شلواری مشکی و عینک می باشد که کارهای خود را بدون ترس انجام می دهد. او فردی شوخ طبع است و دوست دارد تا زنان را گمراه کند ! شایان ذکر است که غدای مورد علاقه ی وی تخم مرغ نیمه آب پز است.

Vivian Squall: او زنی 25 ساله و زاده ی انگلیس است. وی عضو The Execution Office و رئیس جوان Mondo محسوب می شود. Vivian زنی بور است که لباس های بدون آستین و تنگ می پوشد. وی شخصیتی آرام است اما خونسردی خود را در برخی از مباحث خصوصی از دست می دهد.

Mika Takekawa: او زنی 20 ساله و زاده ی ژاپن است که دستیار Mondo محسوب می شود.
Mondo و Mika در یک رویداد خاصی با هم رو به رو شدند و به علت این که Mika تخم مرغ نیمه آب پز های خوشمزه ای درست می کرد، Mondo از او خوشش آماده و وی را دستیار خود کرد !
شایان ذکر است که در توضیحات ارائه شده وی یک شخصیت نادان توصیف شده است.

Victor: خوب رسیدیم به بچه ی بد داستان ! او یک جنایت کار است که در دزدی استعداد بالایی دارد. وی نوازنده ی جشن نیز است و با آهنگ هایی که می نوازد قادر خواهد بود تا احساسات انسان ها را دست کاری کند.
او امیدوار است تا با صدای شیطانی که در بالای یک برج بزرگ آزاد کرده است جهان را مسموم کند.
Victor معمولا فردی استخوانی به نظر می رسد اما به علت این که قابلیت تبدیل شدن دارد، هنگامی که تغییر می کند، بسیار روباتیک به نظر می رسد.

Brian Roses: او فردی 65 ساله و رئیس کل The Execution Office است. او در کار خود بسیار مغرور است و سعی می کند تا آنان را به بهترین نحو انجام دهد اما به جایگاهش هیچ اهمیتی نمی دهد. او یکی از بهترین اعضای The Execution Office محسوب می شد، اما حال از کار خود بازنشسته شده و به مدیریت روی آورده است. شایان ذکر است که Brian جسم خود را به یک سایبورگ (نیمه انسان و نیمه ماشین) تغییر داده است.

Suda 51 در ارتباط بازی گفته است: توسعه ی بازی از مدت ها پیش آغاز شده است. این عنوان اولین بازی با مضمون اساسینی استدیوی Grasshopper Manufacture می باشد. ساخت بازی هنگامی شروع شده بود که دو عنوان Killer7 و No More Heroes به بازار عرضه شده بودند.

از اطلاعات دیگری که منتشر شده است می توان به سبک سایه زنی در گرافیک بازی اشاره کرد که گونه ای که عنوان Killer is Dead همانند دو بازی قبلی Suda 51، از سبک سایه زنی منحصر به فردی در گرافیک بهره می برد.

Suda 51 گفت: این تلاشی برای پسرفت به عقب نیست. ما در حال ساخت بازی هستیم که تنها قادر به ایجاد آن در حال حاضر و این نقطه ی زمانی هستیم. نتیجه ی آن را می توان در سایه زنی های منحصر به فرد گرافیک دید که همانند یک کشتی جنگی با سرعت بالا عمل می کند.

عنوان Killer is Dead قرار است که در تابستان امسال برای دو پلتفرم X360 و PS3 عرضه شود.

حتما بخوانید