spot_img

“رقابت به سبک جدید” یا “آنچه باید گفته می‌شد”

سلام خدمت دوستان بازی‌نمایی،

تاکنون که خدمت شما هستیم، پستی و بلندی‌های زیادی را طی کرده‌ایم؛ خودتان بهتر می‌دانید که مسیر معمولا به اندازه‌ای مسطح نبوده که بتوانیم نفسی تازه کنیم. با این حال با همراهی شما دوستان و لطف پروردگار، توانستیم در کنار شما حداقل مرجعی، نه فقط برای بازی‌های ویدئویی، بلکه برای در کنار هم بودن و تبادل اندیشه ایجاد کنیم.

اگر از حق نگذریم در این مدت چند ساله رقابت خوبی نیز بین ما و سایر مراجع و اجتماع‌های مرتبط برقرار بوده و تاکنون مشکلی چندان جدی در این رقابت رخ نداده بود. سایت‌هایی قبل از ما بودند و سایت‌هایی بعد از ما آمدند. هر یک با فراز و نشیب‌ها و نقاط قوت و ضعف خود؛ و هر یک در ماراتنی برای جذب کاربر بیشتر و افزایش کیفیت مطالب، مکمل یکدیگر بودند. چه کسی می‌تواند ادعا کند که وجود همین رقبا خود محرکی برای پیشرفت بیشتر سایت‌های فعال در این حوزه نبوده است؟!

اما امروز قضیه متفاوت است، شاید وقتی مطمئن شدیم که دلیل مسدود شدن هر روز ما بیشتر رقابت‌های ناسالم است تا مطالب و مشکلات سایت، دل‌مان به جای آنکه برای سایت بسوزد برای جامعه‌ی کلی بازیکنان ایرانی سوخت. همه این رقبا در کنار هم شکل‌دهنده چهار چوب این جامعه آنلاین بازی‌کنان ایرانی هستند و خالی کردن زیر پای دیگری جز تیشه بر ریشه خود زدن نیست. قضیه‌ای که متاسفانه در دیدگاه بعضی دوستان (!) نمی‌گنجد.

 

در هر حال دوستان بازی‌نمایی،
پرسیدید چرا هر از چند گاهی سایت دستخوش مشکلاتی می‌شود که در صدر آنها مسدود شدن یا همان فیلتر شدن سایت قرار دارد. بعضی کاربران عزیز هم بدون قصد خاصی کم لطفی‌هایی نیز کردند، که البته حق دارند. خواستیم بگوییم که ما پیگیر هستیم و هر روز سعی می‌کنیم تا جایی که توان داریم برای رفع مشکل تلاش کنیم.

 

در کنار این قضایا، تغییرات گسترده‌ای از نظر نحوه فعالیت و رویه‌ی آینده سایت به زودی صورت خواهد گرفت که در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد آن‌ها خواهید بود. امیدواریم این تغییرات علاوه بر قرار دادن سایت در مسیر درست، به کیفیت مطالب و جلوگیری از مشکلاتی اینچنینی نیز کمک کند.

در انتها از همه دوستان و کاربران عزیز بابت تحمل، همکاری و یاری‌شان در این شرایط سخت تشکر می‌کنیم و پوزش می‌طلبیم.

حتما بخوانید