spot_img

شایعه| اولین DLC عنوان COD: Black Ops 2 معرفی شد

براساس پخش شدن پوستری از GameStop مشخص می شود که اولین محتوای قابل دانلود عنوان Black Ops 2 با نام Revoltuion برای Xbox 360 در تاریخ 29 ژانویه و برای کنسول دیگر در تاریخی نامشخص، منتشر خواهد شد. اطلاعاتی که از این DLC منتشر شده است به صورت زیر می باشد:
 
 
 


 
 
 
  
 
اضافه شدن چهار نقشه ی جدید به بازی
 
این چهار نقشه با نام های Hydro, Grind, Downhill و Mirage شناخته می شوند.نقشه‌ی Hydro در یک سد که تولید برق می کند اتفاق خواهد افتاد. نقشه‌ی Grind نیز در پارک اسکیت خواهد بود. همچنین نقشه های Mirage و Downhill به ترتیب در چین و یک پیست اسکی در برف خواهند بود.

اضافه شدن یک نقشه ی جدید به بخش زامبی
 
نام این نقشه Die Rise خواهد بود که شباهت اسمی زیادی به نقشه Der Riese اصلی دارد. پس زمینه‌ی عکس منتشر شده، ساختمان‌های نیمه خرابی را نشان می دهد که هنوز مشخص نیست قابل دسترس هستند یا خیر؛ همچنین مشخص نشده که چه مدهایی در این نقشه قابل بازی هستند. 

اضافه شدن یک سلاح به بازی

سلاح Peacekeeper که یک SMG است، به کسانی که این بسته را دریافت کنند داده خواهد شد. این اولین باری است در سری COD که سلاحی بعد از انتشار به بازی اضافه می شود. افزودن یک SMG دیگر به بازی با توجه به شکایات طرفداران نسبت به بیش از حد قوی بودن SMG ها نیز، در نوع خود از حرکات جالب توجه تری‌آرک است؛ البته به احتمال قوی این سلاح برای بخش زامبی است و نه برای بخش چندنفره، با توجه به اسم و شکل خاصش.

اکتیویژن هنوز عکس العملی نسبت به این شایعات نشان نداده است.

حتما بخوانید