spot_img

با یک دلار صاحب 6 بازی شوید

شرکت THQ در حرکتی قابل ستایش با همکاری سازمان‌های صلب سرخ آمریکا و همچنین سایت Humble Bundle، فروش ویژه‌ای را برپا کرده است.

ناشر آمریکایی بازی‌های بزرگی همچون Company of Heroes ،Saint Row ،Metro 2033 و Darksiders از 3 روز پیش، فروش ویژه‌ای را در وبسایت Humble Bundle آغاز کرده است که قسمتی از فروش آن به امور خیریه پرداخته می‌شود. شما می‌توانید فقط با یک دلار، شش بازی زیر را از این وبسایت خریداری کنید:

  • Darksiders
  • Company of Heroes
  • Company of Heroes: Opposing Fronts
  • Company of Heroes: Tales of Valor
  • Metro 2033
  • Red Faction: Armageddon

از آنجایی که این حرکت نمادین، هم برای خود THQ سودآور خواهد بود و هم برای امور خیریه در نظر گرفته شده است، هر مقدار بهایی که بخواهید برای این پکیج می‌توانید پرداخت کنید که البته پایین‌ترین رقم 1 دلار خواهد بود. میانگین پرداخت مبالغ توسط مردم در حال حاضر 5.65 دلار است که اگر بیشتر از این عدد پرداخت کنید، بازی Saint Row: The Third را هم جایزه خواهید گرفت. البته علاوه بر خود بازی، ساندترک‌های آن‌ها نیز به شما هدیه داده خواهد شد شایان ذکر است که پس از خریداری این عناوین، شما کدی را دریافت خواهید کرد که برای فعال کردن کد و دریافت بازی‌ها به سامانه Steam نیازمندید.

برای وارد شدن به سایت استیم کلیک کنید.

برای راهنمایی بیشتر: Steam

پس از دریافت کد، وارد قسمت Add a Game در برنامه Steam‌ شده و روی Activate a Product on Steam کلیک کنید وکد خود را وارد کنید. سپس بازی به Library شما اضافه خواهد شد.

تا به حال نزدیک به 600 هزار نفر این پکیج را خریداری کرده‌اند و نزدیک به 3 میلیون دلار بازده مالی برای THQ و شرکایش در این امر داشته‌اند. اگر این پکیج را خریداری نکرده‌اید، هنوز 10 روز دیگر فرصت دارید تا از طریق کارت‌های PayPal این مبلغ ناچیز را واریز کنید و علاوه بر اینکه به شرکت رو به سقوط THQ و همچنین خیریه کمک کرده‌اید، صاحب چندین بازی بی نظیر هم شده‌اید.

حتما بخوانید