spot_img

Unreal Engine 4 :Epic برای ساپورت کردن Wii U ساخته نشده است

نایب رییس Epic Games، آقای Mark Rein، در گفتگویی با Videogamer اعلام کرد که Epic قصد ندارد Unreal Engine 4 را برای Wii U بیاورد اما این کنسول می تواند از بازیهای پورت شده با این موتور استفاده کند.

وی در این گفتگو اظهار داشت که این کنسول می تواند از موتور Unreal Engine 3 استفاده کند.

 

وی گفت: ما Unreal Engine 3 را داریم که Wii U را ساپورت می کند. شما بازیهایی را در کنفرانس امسال نینتندو دیدید. یک دموی عالی از دوستانمان در Warner Bros که بازی  Arkham City را بر روی کنسول نشان می داد. و همینطور Aliens: Colonial Marines که برای این کنسول ساخته می شود، از این موتور استفاده می کند. Mass Effect نیز برای آن تایید شد و مطمئنم که بازیهای دیگری نیز وجود دارد. می بینید که از Unreal Engine 3 برای این کنسول استفاده می شود.

اما در مورد Unreal Engine 4 ما قصد نداشتیم که این موتور را برای Wii U‌ نیز بیاوریم اما Unreal Engine 4 بسیار انعطاف پذیر است. ما از آن حتی در ساخت بازیهای موبایل و موارد بسیار دیگری استفاده می کنیم، بنابراین اگر کسی خواستار یک پورت از یک بازی Unreal Engine 4 بر روی Wii U باشد، می توان این کار را انجام داد. اما Unreal Engine 3 برای این پلتفرم بسیار مناسب تر است.

 

اولین بازی ساخته شده با این موتور Fornite نام دارد که در انحصار PC قرار دارد اما Epic از امکان آمدن آن برای سایر پلتفرم ها در آینده خبر داده است.

حتما بخوانید