spot_img

Capcom کاملاً از تغییرات Devil May Cry حمایت می کند

آقایان Motohide Eshiro و Hideaki Itsuno از کپکام در گفتگویی با D’toid گفته اند این شرکت آماده هرگونه واکنش از سوی هواداران پس از معرفی بازی Ninja Theory می باشد.

 

این دو نفر که بعنوان تهیه کننده و کارگردان در کپکام فعالیت می کنند مدعی هستند هم کپکام و هم Ninja Theory صد درصد از تغییرات DmC حمایت می کنند.

 

آقای  Itsuno در این مورد گفت: ما از همان ابتدا می دانستیم وقتی شما تغییراتی را ایجاد می کنید، عده ای از مردم از آن استقبال می کنند. عده ای هم هستند که از این موضوع نگران می شوند و حتی بعضی ها را می ترساند. ما می دانستیم که این بار هم این اتفاق خواهد افتاد و خود را برای همه چیز آماده کردیم.

وی در ادامه گفت: اکنون به نقطه ای رسیده ایم که میتوانیم به مردم فرصت تجربه کردن بازی را بدهیم و اطلاعات بیشتری را منتشر کنیم. مردم نیز کم کم در حال پی بردن به چیزی که میخواستیم، هستند.

وی همچنین با تاکید بر حفظ سبک و سیاق قبلی بازی، در این مورد گفت: ما معتقدیم که بازکردن یک در به معنای بسته شدن درهای دیگر نیست. ما از تغییرات جدید بازی بسیار هیجان زده ایم و دوست داریم که مردم هم آن را تجربه کنند و از آن لذت ببرند. اگر مردم هنوز هم به گشت و گذار در دنیای قبلی و سبک و روند گذشته بازی علاقه مند هستند، ما خوشحال می شویم که [در آینده] به آن بازگردیم. کسی نمی داند که که در آینده بازی چگونه پیش خواهد رفت، اما ما آماده همه ی حالت ها هستیم.

 

بازی جدید Devil May Cry قرار است برای PS3 و X360 عرضه شود اما هنوز تاریخ آن مشخص نشده است.

حتما بخوانید