spot_img

شایعه: مدیر عامل جدید EA آقای Moore خواهد بود

به تازگی منبعی نزدیک به GameFront اعلام کرده است که مدیر عامل شرکت EA آقای John Riccitiello قرار است به جای رئیس بخش وزرشی EA یعنی آقای Peter Moore قرار گیرد. صحت این خبر بعد از 30 جولای(دوشنبه 9 مرداد) تایید میشود. این منبع در ادامه می گوید که این مسئله حتمی نیست و هیئت مدیره باید آن را به طور دقیق بررسی کرده و رای گیری نماید. بعد از خبر سقوط شدید سهام EA کشمکش های زیادی درون این استدیو جریان دارد و ارزش هر سهام EA از  26 دلار و 13 سنت به 11 دلار و 64 سنت کاهش پیدا کرده است.

Riccitiello  سمت مدیر اجرایی خود را درسال 2004 ترک گفت و از سال 2007 تا به امروز مدیر عامل EA می باشد. او پس از رسیدن به این سمت تمرکز اصلی EA را بر بازار دیجیتال و پلتفورم Origin قرار داد، و این تمرکز در سال 2011 در حدود یک میلیارد دلار برای این کمپانی درآمد زایی کرده است.

 همه اینها درحالی است که دیروز آنالیزور معروف، آقای Michael Pachte، طی گفت و گویی اظهار داشت که آقای Riccitiello هنگام صرف ناهار به او گفته که از اخراج شدن هراس دارد و همچنین کنجکاو بوده که چگونه سهام EA با چنین قیمت پایینی به فروش گذاشته شده ! البته مایکل کمی بعد اعلام کرد که این گفت و گو واقعی بوده ولی تمامی صحبت ها در حد یک شوخی بوده است!

حتما بخوانید