spot_img

خانواده صد هزار نفری بازی‌نما: مسابقه Minecraft با جوایز نفیس

زمان، انرژی، انگیزه، علاقه، کار، امید به آینده و و و …
فکر می‌کنید از فاکتورهای ذکر شده چه مقدار برای رسیدن به جایگاه امروزی‌مان نیاز است؟ اکنون که در حال انتشار این متن هستیم، پستی و بلندی‌های بسیاری را در این سال‌ها طی کرده‌ایم. با مشکلات، موانع، سنگ اندازی‌ها و رقابت‌های ناسالم بسیاری روبرو بوده‌ایم، که به لطف خدا و انگیزه و لطف همراهان همیشگی‌مان و با استفاده‌ی حداکثری از فاکتورهای ذکر شده از مقابل تمام این مشکلات به راحتی عبور کرده و استوارتر از همیشه در خدمت شماییم.
بگذارید به اصل مطلب بپردازیم.
بازی‌نما امروز 100000 تایی شد! باورتون می‌شه؟ صد هزار کاربر؟ بازی‌نمایی که همین چند وقت پیش وارد دنیای مجازی شد امروز 100000 کاربر دارد! انتظار چنین خبری را به این زودی‌ها داشتید؟ من که نداشتم! کافیست به زمانی که برای شمارش از 1 تا صد هزار صرف کردیم، فکر کنیم تا متوجه شویم جشن گرفتن برای چنین رویدادی مطمئنا بسیار ارزشمند است و برنامه‌ای که ما برای این موضوع تدارک دیده‌ایم در برابر چنین واقعه‌ای بسیار کوچک به نظر می‌رسد. 
برای یک سایت تخصصی بازی‌های ویدئویی که در میان سلطه‌ی سایت‌های بازی صاحب نام دیگر متولد شده بسیار سخت است که در مدتی کوتاه رقبا را کنار زده و اینگونه تبدیل به پدیده‌ای قدرتمند در این عرصه شود. امروز که در حال شادمانی برای جشن صد هزارمین عضو گیری خود هستیم، باید به این نکته اشاره کرد که رسیدن به این نقطه و جایگاه را مدیون تک تک همکارانی هستیم که تا به امروز هم قدم با ما بوده‌اند و از دوستانی که دیگر به عنوان همکار در بین ما نیستند کمال تشکر را بخاطر تمام زحماتی که کشیده‎اند، داریم. 
امید است در سال‌های پیش رو با خبرهای بهتر و بزرگ‌تری در خدمت شما دوستان و یاران همیشگی سایت بازی‌نما باشیم و تشکری خالصانه و صمیمانه از شما عزیزان داشته باشیم که در طی این سال‌ها همیشه پشتوانه و انگیزه‌ی اصلی ما برای پیشرفت و بهتر شدن بوده‌اید. حالا افتخار می‌کنیم که یک خانواده‌ی 100 هزار نفری هستیم!

و اما این همه‌ی ماجرا نیست! بازی‌نما به همین مناسبت، مسابقه‌ای را برای بازی فوق العاده محبوب MineCraft ترتیب داده است و در پایان به 3 نفر از شرکت کنندگان که بهترین سازه را از نظر زیبایی، خلاقیت و عظمت ایجاد کردند، جوایزی اهدا خواهد کرد.
مهلت مسابقه تا پایان روز 30 شهریور می‌باشد. لازم به ذکر است که شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است.

روال مسابقه:
در ماد Creative یک دنیای جدید با نام کاربری خودتان بسازید و در آن هر چیزی که در ذهن دارید، خلق کنید. محدودیتی برای ساخت و ساز قائل نیستیم، پس می‌تونید از هر چیزی که بازی در اختیارتان قرار داده استفاده کنید. 
در نهایت تعدادی اسکرین شات مناسب از چیزهایی که ساختید به همراه Save بازی برای ما ارسال نمائید.
برای راحتی کار، نرم‌افزاری را آماده کردیم که به راحتی امکان گرفتن عکس و همینطور ارسال سیو شما را میسر می‌سازد.

آخرین نسخه بازی مین کرفت 1.2.3 (کلیک کنید)

 

در صورت عدم اجرای بازی، نسخه 32 بیتی جاوا (کلیک کنید)

 

در صورت عدم اجرای بازی، نسخه 64 بیتی جاوا (کلیک کنید) 

 

نرم‌افزار بازی‌نما (ثبت تصاویر + ارسال سیو) (کلیک کنید)

 

در صورت عدم اجرای نرم‌افزار، دات نت فریم ورک 4 (کلیک کنید)

چنانچه اسکرین‌شات شما قبلا در اینترنت قرار گرفته باشد از مسابقه حذف خوهید شد بنابرین تا قبل از اعلام برنده ها تصویری از سازه‌های خودتان در ملا عام قرار ندهید.
برندگان در اولین روز پاییز 91 اعلام خواهند شد. ضمنا سوالات و مشکلات خودتون رو همینجا مطرح کنید.


جوایز مسابقات:

– نفر اول: نسخه اورجینال MineCraft + نسخه اورجینال Terraria
– نفر دوم: نسخه اورجینال MineCraft
– نفر سوم: نسخه اوریجینال Terraria

موفق باشید.

حتما بخوانید