spot_img

فقط 20% از گیمرها می‌توانند Hitman: Absolution را به اتمام برسانند

IO Interactive سازنده‌ی بازی Hitman: Absolution اذعان داشت قسمت اعظمی از بازی‌باز های این نسخه از Hitman زمان زیادی درگیر رسیدن به مرحله‌ی آخر و تمام کردن آن خواهند بود. 

 

طی مصاحبه‌ای که آقای Tore Blystad با مجله‌ی OPM داشت، گفت: “تنها بیست درصد از گیمرها مرحله‌ی آخر بازی را خواهند دید. این مسئله مردم رو واقعاً ناراحت می‌کنه”

 

“ما در حال استفاده از معیارهایی جدید هستیم که تا به حال آنها را تجربه نکردیم. چه خوب و چه بد. با اینکه شاید این مسئله ناراحت کننده باشد اما عموم گیمرها حتی توانایی تمام کردن بازی را نخواهند داشت. یا اگر هم به مرحله‌ی آخر برسند تنها یک بار موفق به دیدن آن خواهند شد. در حالی که این بازی برای گیمرهایی ساخته شده که دوست دارند هر مرحله را چندین بار امتحان کنند و هر چیزی که در هر محیطی وجود دارد را کشف کنند”

 

در جای دیگر این مصاحبه، آقای Blystad به عاملی تشویق کننده برای گیمرها اشاره کرد که آن‌ها را به گشتن اینچ به اینچ محیط های بازی و کشف موارد مختلف ترغیب می‌کند. 

 

وی اضافه کرد: “چند تن از تست کنندگان اذعان داشتند که بازی به خودی خود قابلیت “دوباره بازی کردن” را دارد و به گونه‌ای ما را ترغیب به انجام دوباره‌ی بازی می‌کند”

 

این بازی در تاریخ 20 November (سی‌ام آبان) برای X360 و PS3 منتشر خواهد شد.

حتما بخوانید