spot_img

Galaxy SIII | درخشان‌ترین ستاره‌ی کهکشان سامسونگ

سامسونگ همچنان می‌تازد. رونمایی از سومین کهکشانی سری S سامسونگ انجام شد. حال نوبت به عرضه‌ی نهایی و تست‌ها و نقدهای تکمیلی رسیده است. در نهایت اظهار می‌کنیم که در عرضه نیز همان چیزی را که پیش بینی نموده بودیم، از سوی سامسونگ روانه‌ی بازار دیجیتال شد. 
اگر از بعضی نقاط ضعف در طراحی این مدل، که البته چندان هم ضعیف نیست و بیشتر در گرو سلیقه‌ی فردی‌ست، گذر کنیم، نقاط قوت بسیاری را در Galaxy S3 خواهیم یافت. پردازشگر قدرتمند، اندروید نسخه‌ی 4، صفحه‌نمایش Super AMOLED به بزرگی 4.8 اینچ را با باتری پردوام و قدرتمند ترکیب کنید و این همه ویِژگی درخشان را در کنار یک دوربین 8 مگاپیکسلی پر‌امکانات قرار دهید تا مطمئن شوید که سامسونگ همچنان قدرت نمایی می‌کند. آیا پرچمدار آندرویدی‌ها می‌تواند همان جایگاهی که مدل قبلی، S2، در بین علاقمندان به اسمارت‌فون‌ها به دست آورده بود، را حفظ نماید؟ پیش فروش 10 میلیونی گالاکسی S3 تا به اینجا گویای این موضوع است که تا حدودی می‌توان نسبت به آینده‌ی این مدل در بازار دیجیتال خوشبین بود، اما شما چطور فکر می‌کنید؟
برای اینکه پاسخ سوال را با اطمینان بیشتری پیدا کنید و بیشتر با ویژگی‌های S3 آشنا شوید با ما در ادامه‌ی نقد و بررسی مهمترین هوشمند سامسونگ همراه شوید.

حتما بخوانید