spot_img

E3 2012 | اطلاعات جدید از GeOW: Judgment منتشر شد

بنابر اطلاعاتی که همچنان تایید شده نمی باشند و تنها توسط تعدادی از کاربران انجمن رسمی Epic منتشر شده، جریانات عنوان Gears Of War: Judgment به 15 سال قبل‌تر از وقایع GeOW اصلی باز می گردد. زمانی که شخصیت‌های Baird و سایر جوخه‌ی همراه او به دلیل مقابله با “همبستگی دولت” در بندر Halvo به پای میز محاکمه می‌نشینند.

همانگونه که طی چند روز اخیر اعلام شد استودیوی People Can Fly در ساخت این عنوان دخیل است و آن‌چه که پرونده نشان می دهد این استودیو عناوین اول شخص زیادی همچون     Bulletstorm و Painkiller در کارنامه دارد، اما به مانند قبل باز هم این نسخه‌ی فرعی از GeOW از زاویه‌ی سوم شخص دنبال خواهد شد.

به نظر می رسد سازندگان بازی برای بخش “چندنفره‌ی بازی” تدارکات ویژه‌ای ترتیب داده اند. مبارزات آنلاین در این نسخه طبقه‌بندی شده اند و همچنین یک مُد جدید با نام “overrun” در دسترس بازی‌کننده‌ها قرار خواهد گرفت. مشابه‌ی این مُد را قبلا در بازی “Team Fortress” دیده بودیم.

در بخش آنلاین بازی، لوکاست‌ها به دسته‌های Wretches،Tickers، Kantus، Grenadiers و Corpsers طبقه بندی شده‌اند و البته در بازی نهایی به تعداد آن‌ها اضافه خواهد شد. در ضلع مقابل جنگ، کلاس‌های COG ها شامل Medic، Soldier، Engineer و Scouts می شوند.

در کنفرانسی که فردا Microsoft در مراسم E3 برگزار خواهد کرد اولین ویدیو و همچنین اطلاعات بیشتر از عنوان Gears Of War: Judgment منتشر خواهد شد.

حتما بخوانید