spot_img

E3 2012 | در کنفرانس کونامی چه گذشت

مثل سال گذشته کنفرانس کونامی قبل از شروع نمایشگاه E3 برگزار شد که همانطور که انتظار می‌رفت میزبان، هیدئو کوجیما به همراه موتور گرافیکی Fox engine و دیگر عناوین جدید این شرکت بود.
کنفرانس با معرفی دو نسخه جدید از Castlevania آغاز شد. اولی Castlevania: Lords of Shadow 2 بود که با پخش یک تریلر CG برای 2 کنسول X360 و PS3 تایید شد. سازنده این نسخه Mercury Steam است و مثل نسخه قبلی کوجیما هم در ساخت آن همکاری می‌کند. دومی Castlevania: Mirror of Fate بود که آن هم به دست MS ولی برای 3DS ساخته می‌شود و در پایان این بخش از کنفرانس، هیچ تاریخ انتشاری برای این 2 بازی اعلام نشد (لینک دانلود تریلرهای مربوطه را در انتهای این پست قرار گرفته‌اند).
بخش بعدی کنفرانس مربوط به PES 2013 بود. ابتدا در مورد پیشرفت‌های این نسخه نسبت به PES 2012 اطلاعاتی ارائه شد و مثل نسخه‌های قبلی برای این نسخه هم دمو منتشر خواهد شد. در پایان این بخش از کنفرانس، کریستین رونالدو، ستاره تیم رئال مادرید ظاهر شد و به زبان پرتقالی انتشار بازی را در تاریخ نامعلومی از پاییز امسال تایید کرد.
بخش بعدی که به Zone of the Enders اختصاص یافته بود، با نمایشی از Zone of the Enders HD Collection آغاز شد و با اعلام تاریخ عرضه آن برای پاییز روی سه پلتفرم PS3 و X360 و PS Vita پایان یافت.
بخش پایانی این کنفرانس با صحبت های کوجیما آغاز شد. او ابتدا درباره سری 25 ساله MGS صحبت کرد و بعد از نمایشی از گیم پلی MGR: R و اعلام تاریخ انتشار آن برای اوایل سال 2013، اشاراتی به MGS HD Collection که برای PS Vita در دست ساخت بود داشت و سپس صحبت‌های خود را با موتور گرافیکی جدید خود یعنی Fox Engine پایان داد.
کنفرانس با ویدئویی از شخص Mega 64 پایان یافت و گفته شد که Zone of the Enders HD Collection حاوی دمویی از MGR خواهد بود.

 

لینک تریلر Castlevania: Lords of Shadow 2 SD / HD
لینک تریلر Castlevania: Mirror of Fate SD / HD
لینک تریلر کنفرانس کونامی SD / HD
لینک تریلر Metal gear Solid: Revengeance SD / HD 

 

با تشکر از  SPYzone

حتما بخوانید