spot_img

Max Payne 3 | راهنمای جامع اچیومنت


سلامی گرم به تمام بازینمایی ها.
این هفته با راهنمای اچیومنت بازی Max Payne 3 خدمت شما دوستان هستیم و امیدواریم این راهنما مفید واقع شود.
همچنین نظرات و پشنهادات خود در رابطه با راهنمای اچیومنت بعدی را در بخش کامنت ها ارائه دهید.
موفق باشید.

 

 

Out The Window – 10G


در حالت نشانه گیری Free Aim، شش نفر را پس از پرش از پنجره VIP بکشید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter دوم – چک پوینت دوم


هنگامی در Chapter دوم برای کنترل مکس را بدست گرفتید، وی شیشه پنجره اتاق VIP را شکسته و از آن پنجره به بیرون می پرد. برای گرفتن این اچیومنت شما باید 6 نفر را پس از پرش مکس از پنجره و در حالت Slow Motion بکشید. توجه کنید که حالت نشانه گیری شما باید Free Aim باشد، در غیر اینصورت اچیومنت را دریافت نمی کنید. اگر موفق به کشتن شش نفر نشدید، در منوی Pause، گزینه Restart Checkpoint را انتخاب کرده تا صحنه را تکرار کنید.
دانلود راهنمای ویدئویی

The One Eyed Man Is King – 10G
از Passos با هدف گیری بی نقض پشتیبانی کنید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter سوم – چک پوینت دوازدهم


در اواخر Chapter سوم شما باید با یک Sniper Rifle از Passos پشتیبانی کنید. برای دریافت این اچیومنت باید در طول پشتیبانی Passos، دشمنان را فقط با یک گلوله بکشید; یعنی هر گلوله ای که شلیک میکنید باید یک نفر را بکشد! به همین دلیل، استفاده از Bullet Time، دقت شما را بالاتر برده و در نتیجه گرفتن این اچیومنت را راحت تر می کند. اگر یکی از گلوله های شما به هدف نخورد، از منوی Pause گزینه Restart Checkpoint را انتخاب کرده و این قسمت را دوباره شروع کنید.
دانلود راهنمای ویدئویی

That Old Familiar Feeling – 10G
تمامی دشمنان مجهز به اسلحه لیزر دار در راهرو را بکشید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter چهارم – چک پوینت هشتم


در چک پوینت هشتم از Chapter چهارم، وارد راهرویی می شود. در این راهرو دشمنان زیادی با اسلحه مجهز به لیزر سبز رنگ وجود دارند. برای دریافت اچیومنت شما باید تمامی این دشمنان را بکشید. استفاده از Bullet Time و هدشات کردن دشمنان، گرفتن این اچیومنت را راحت تر می کند.
دانلود راهنمای ویدئویی

Something Wicked This Way Comes – 10G
در حالت نشانه گیری Free Aim، هنگام پرش از قایق معلق در هوا، 7 نفر را بکشید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter پنجم – چک پوینت ششم


در چک پوینت ششم از Chapter پنجم، شما وارد یک گاراژ شده و در یک قایق معلق در هوا کاور میگیرید. قبل از ورود به گاراژ یک سلاح SMG ( مانند Micro 9mm ) را در دست داشته باشید. پس از آنکه در قایق پوشش گرفتید، در گوشه ای از گاراژ و بالای یک پله، یک بشکه مواد منفجره قرار دارد. ابتدا چند گلوله اطراف این بشکه شلیک کنید تا توجه دشمنان به آن نقطه جلب شود. پس از اینکه دشمنان محل شما را فهمیدند و صحنه پرش از قایق آغاز شد، سریعا به بشکه مواد منفجره شلیک کنید تا دشمنان اطراف بشکه کشته شوند. با این روش حداقل 3 دشمن به راحتی کشته می شوند. 4 دشمن باقیمانده را نیز سریعا با SMG خود بکشید. اگر کارهای گفته شده را با موفقیت انجام دادید، اچیومنت را دریافت می کنید. توجه کنید که حالت نشانه گیری شما باید Free Aim باشد، در غیر این صورت اچیومنت را دریافت نخواهید کرد.
دانلود راهنمای ویدئویی

Amidst The Wreckage – 5G
تمامی ماکت های ساختمان ها را در اتاق انجمن نابود کنید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter ششم – چک پوینت سوم.


در چک پوینت سوم از Chapter ششم، پس از آنکه اولین گروه دشمنان را کشتید، وارد اتاقی می شوید که 5 ماکت ساختمان در آن قرار دارد. برای گرفتن این اچیومنت کافیست به تمامی ماکت ها شلیک کرده و آنها را نابود کنید.

So Much For Being Subtle – 10G
در حالت نشانه گیری Free Aim، هنگام کشیده شدن توسط زنجیر 9 نفر را بکشید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter هفتم – چک پوینت نهم.


در چک پوینت نهم از Chapter هفتم بازی، شما توسط یک زنجیر به بالا کشیده می شوید. برای گرفتن این اچیومنت شما باید 9 نفر را هنگام کشیده شدن توسط زنجیر بکشید. 4 نفر در طبقه همکف، 2 نفر در طبقه دوم و 3 نفر در طبقه سوم قرار دارند. توجه داشته باشید که حالت نشانه گیری باید Free Aim باشد، در غیر این صورت اچیومنت را دریافت نخواهید کرد.
دانلود راهنمای ویدئویی

The Only Choice Given – 10G
در حالت نشانه گیری Free Aim، هنگام آویزان بودن از زنجیر، 8 نفر را بکشید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter دهم – چک پوینت پنجم.


در چک پوینت پنجم از Chapter دهم بازی، شما در یک صحنه از یک زنجیر آویزان می شوید. برای گرفتن این اچیومنت باید در طول آویزان بودن از زنجیر، 8 دشمن مقابل خود را بکشید. با توجه به این که مهمات شما در این صحنه بی نهایت می شود، استفاده از سلاح SMG کشتن دشمنان را راحت تر می کند. همچنین در نظر داشته باشید که حالت نشانه گیری شما باید Free Aim باشد، در غیر این صورت اچیومنت را دریافت نخواهید کرد.
دانلود راهنمای ویدئویی

Trouble Had Come To Me – 15G
هنگامی که سوار اتوبوس هستید، تمامی دشمنان را در طول حرکت بکشید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter دهم – چک پوینت یازدهم.


در چک پوینت یازدهم از Chapter دهم، شما سوار اتوبوسی می شوید. برای گرفتن این اچیومنت شما باید تمامی دشمنان را در طول حرکت اتوبوس بکشید. توجه کنید که پس از رسیدن به انتهای تونل، سریعا دشمن Rocket Launcher دار را بکشید. زیرا پس از کشتن او، یک راکت منفجر شده و تمامی دشمنان اطراف او کشته می شوند. برای اینکه گرفتن این اچیومنت راحت تر شود، درجه سختی بازی را روی Easy و حالت نشانه گیری را روی Hard Lock قرار دهید. اینگونه دقت هدف گیری و زمان Bullet Time شما افزایش می یابد.
دانلود راهنمای ویدئویی

Along For The Ride – 10G
در حالت نشانه گیری Free Aim، هنگام آویزان بودن از Zipline، یک Bullet Cam فعال کنید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter یازدهم – چک پوینت یازدهم.


در چک پوینت یازدهم از Chapter یازدهم بازی، شما از یک Zipline آویزان شده و به پایین می روید. 5 دشمن نیز در روبروی شما قرار دارند. برای گرفتن این اچیومنت، شما باید هنگام آویزان بودن از Zipline، یک Bullet Cam فعال کنید. به عبارتی دیگر باید تمامی دشمنان مقابل خود را بکشید. پس از کشتن آخرین دشمن، Bullet Cam فعال شده و اچیومنت را دریافت می کنید. توجه کنید که حالت نشانه گیری شما باید Free Aim باشد، در غیر این صورت اچیومنت را دریافت نخواهید کرد.
دانلود راهنمای ویدئویی

Sometimes You Get Lucky – 5G
یک نفر را هنگام زمین لرزه در پشت بام هدشات کنید.

محل دریافت اچیومنت: Chapter دوازدهم – چک پوینت یازدهم.


در چک پوینت یازدهم از Chapter دوازدهم بازی، شما وارد پشت بام ساختمان می شوید. در این صحنه، هر چند لحظه یک بار زمین می لرزد و دقت هدف گیری شما را به شدت پایین می آورد. ابتدا اولین گروه دشمنان را کشته و یکی از Shotgun های آنها را بردارید. سپس به جلو بروید تا با دشمنان دیگری مواجه شوید. پس از اینکه زمین لرزید و تمامی دشمنان به زمین افتادند، سریعا Bullet Time را فعال کرده و با Shotgun خود یکی از دشمنان را هدشات کنید. توجه کنید که هر چقدر به دشمنان نزدیک تر باشید، هدشات کردن آنها با Shotgun آسان تر می شود. در ضمن می توانید برای راحت تر کردن کارها، درجه سختی بازی را روی Easy قرار دهید.
دانلود راهنمای ویدئویی

It Was Chaos And Luck – 10G
در حالت نشانه گیری Free Aim، هنگامی که سوار بر میز هستید، 6 نفر را بکشید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter سیزدهم – چک پوینت چهاردهم.


در چک پوینت چهاردهم Chapter سیزدهم بازی، شما در یک صحنه سوار بر میزی شده و به جلو می روید. برای گرفتن این اچیومنت، هنگامی که سوار میز هستید باید 6 نفر را بکشید. با توجه به اینکه در این صحنه در حالت Bullet Time قرار داشته و مهمات بی نهایت دارید، توصیه می شود از یک SMG برای کشتن دشمنان خود استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که حالت نشانه گیری شما باید Free Aim باشد، در غیر این صورت اچیومنت را دریافت نخواهید کرد.
دانلود راهنمای ویدئویی

The Road-Kill Behind Me – 10G
تمام وسایل نقلیه را در باند فرودگاه نابود کنید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter چهاردهم – چک پوینت دوازدهم.


در چک پوینت دوازدهم آخرین Chapter بازی، شما چندین اتومبیل دشمن را در باند فرودگاه تعقیب کرده و با آنها مبارزه می کنید. برای گرفتن این اچیومنت باید تمامی وسایل نقلیه در باند فرودگاه، اعم از جیپ های دشمنان، ماشین پلیس های پارک شده و هلیکوپترها، را توسط Rocket Launcher نابود کنید. برای راهنمایی بیشتر ویدئوی زیر را دانلود کنید.

دانلود راهنمای ویدئویی

حتما بخوانید