spot_img

تصاویر متفاوت از کنترلر Wii U درز کرد

تستر عناوین استودیو‌ی Traveller’s Tales در توئیتر خود تصاویر جدید کنترلر Wii U را منتشر کرد.

به گزارش وب‌سایت گیم‌اینفورمر، ساعاتی پیش، یکی از تسترهای Traveller’s Tales تصاویر جدید و متفاوتی از کنترلر کنسول جدید نینتندو، Wii U، در توییتر خود منتشر کرد که در عرض چند دقیقه پاک شد. تصاویر جدید با آنچه تا به حال از این کنترلر دیده‌ایم متفاوت است و نشانه صحت شایعه‌ای است که در اوایل سال میلادی جاری منتشر شد. در این تصاویر 3 تفاوت عمده در سطح کنترلر به چشم می‌خورد. در مدل نمایش داده شده در E3 2011 خبری از لوگوی Wii U روی این کنترلر نبود ولی در این تصویر جدید، یک لوگو کوچک به زیر صفحه نمایشگر در سمت چپ اضافه شده است که خود نشان دهنده قطعی بودن نام این کنسول نسل هشتمی است. همچنین در ظاهر 2 آنالوگ سمت چپ و راست تغییراتی بوجود آمده است و برجسته شده است. علاوه بر این‌ها جای Start و Select تغییر کرده است و به سمت راست کنترلر نقل مکان کرده است و البته یک کلید مربع شکل نیز در سمت چپ قرار گرفته است که هنوز معلوم نیست چه کاربردی دارد. در تصویر جدید منتشر شده، از پشت و کناره‌های کنترلر چیز خاصی مشخص نیست و با توجه به گزارش‌های منتشر شده از وب‌سایت‌هایی که آن را تجربه کردند، به نظر نمی‌رسد که نینتندو بخواهد نظر مساعد خبرنگاران را تغییر دهد. البته با توجه به شایعات قوی از وجود سیستم عامل اندروید در این تبلت/کنترلر، به نظر می‌رسد باید متوجه تغییر در ضخامت آن باشیم.

نینتندو در روز دوشنبه 16 خرداد ماه ساعت 21:30 در کنفرانس خود در نمایشگاه E3 از کنسول جدید نسل هشتمی خود به طور کامل رونمایی خواهد کرد.

سال گذشته نینتندو به طور ناقص از کنسول خود رونمایی کرد و به جز یک دموی فنی و تعدادی ویژگی فنی چیز خاصی از کنسول نشان داده نشد. شایعات زیادی پیرامون این کنسول وجود دارد که نینتندو تا به حال به هیچکدام واکنش رسمی نشان نداده است.

حتما بخوانید