spot_img

Avengers: Battle for Earth معرفی شد

Ubisoft امروز به صورت رسمی عنوان Avengers: Battle for Earth را برای Kinect و همینطور کنسول Wii U معرفی کرد. این عنوان توسط شعبه‌ی Quebec شرکت Ubisoft ساخته خواهد شد. جریانات داستانی این بازی مبتنی بر کمیک Avengers است و هیچ وجه اشتراکی میان آن و فیلمی که بزودی اکران خواهد شد وجود ندارد. بازی‌کننده‌ها می‌توانند در نقش شخصیت‌های Captain America، Iron Man، the Hulk و Thor به بازی کردن بپردازند. کنترل تمامی شخصیت‌ها در نسخه‌ی Kinect بر عهده‌ی بازی‌کننده‌ها می‌باشد.

آقای تونی کی، مسئول بخش تجاری Ubi اعلام کرد : “بسیار هیجان زده هستیم که به وسیله‌ی همکاری کردن با تیم Marvel توانستیم شخصیت‌های محبوب و پرطرفدار کمیک دوست داشتنی Avengers را در قالب یک بازی حرکتی به طرفداران خود هدیه کنیم. به طور قطع طرفداران بازی‌های سوپرقهرمانانه و همینطور دنیای Marvel از گیم‌پلی منحصر به فرد و لذت بخش این بازی بسیار خوشحال خواهند شد.”

در همین راستا آقای آندری ایناچه تون، مسئول بخش بازی‌های Marvel اضافه کرد : “چند سالی است که Marvel در هر زمینه‌ای موفق شده مخاطبان خود را سرگرم نگه دارد. ما مطمئنیم استعدادی که شرکت Ubisoft دارد با چیزی که ما داریم بسیار همخوانی دارد و نتیجه‌ی آن ساخت عنوانی نظیر Avengers: BFE که در دسته‌ی بازی‌های حرکنی به طور قطع یکه تازی خواهد کرد.”

تاریخ انتشار این بازی در حال حاظر نامشخص است ولی انتظار می‌رود پس از انتشار کنسول Wii U، حوالی کریسمس 2012 شاهد انتشار BFE باشیم.

حتما بخوانید