spot_img

تریلر جدیدی از Crysis 3 منتشر شد

تریلر جدید Crysis 3 طبق قولی که Crytek داده بود، روز پنجم اردبیهشت یعنی امروز منتشر شد. حداقل برداشت‌هایی که می‌توان از تریلر کرد به شرح زیر است:

 

 

 

  • همانند نسخه قبل، شهر نیویورک وظیفه پوشش بستر بازی را دارد؛ اما این‌بار شاهد شهری کاملاً متفاوت خواهیم بود. شهر نیویورک به  ” NYC Liberty Dome ” تغییر یافته است. منظور از  Liberty Dome یا همان ” آزادی گنبدی شکل”، این است که شهر این بار در انحصار یک لایه‌ی گنبدی شکل قرار گرفته که در اول تریلر قابل مشاهده است. در حقیقت، بخش اعظمی از این شهر به یک جنگل استوایی مانند تبدیل شده و دلیل آن مسلماً هنگام عرضه بازی مشخص خواهد شد.
  • به‌نظر می‌رسد این بار به‌جای آلکاتراز، Prophet پروتاگونیست نسخه‌ی سوم این سری باشد؛ چون گوینده این شخصیت نقش راوی در تریلر را ایفا می‌کرد. البته این امکان وجود دارد که شخصیت اصلی همان آلکاتراز باشد و Prophet، به عنوان یک شخصیت تاثیرگذار در روند داستان قلمداد شود.
  • تیرکمان شخصیت بازی، اولین اسلحه‌ایست که به چشم می‌آید. در تریلر، شاهد بودیم که این تیرکمان می‌تواند دشمنان را منفجر کند و در قسمتی از تریلر، شاهد اجسادی بودیم که با تیری که از کمان فرستاده شده کشته شده‌اند. پس این امکان وجود دارد که نوع تیر سلاح نیز تغییر کند. علاوه بر این، امکان کنترل تیر نیز یکی از ابهامات بازی است؛ زیرا اگر از ثانیه 54 تا 58 بازی توجه کنید، می‌بینید که دوربین دقیقاً پشت تیر از کمان فرستاده شده قرار گرفته است.
  •  به‌نظر می‌رسد قسمت قابلیت‌های NanoSuit در این نسخه شاهد تغییراتی شده است؛ زیرا در قسمتی از تریلر شاهد بودیم که شخصیت اصلی ناگهان  به سمت دشمن نزدیک می‌شود و با یک مشت سهمگین دمار از روزگار دشمن در می‌آورد و اگر دقت کنید، متوجه خواهید شد که آن ضربه به صورت کاملاً خودکار انجام شده است که نشان می‌دهد قابلیت‌های NanoSuit در Crysis 3 متنوع‌تر خواهد بود.
  • بیگانگان این‌بار با تنوع بیشتری در Crysis 3 ظاهر خواهد شد. در اواخر تریلر، سکانس‌های لحظه‌ای بیشتر روی دشمنانی که به نظر بزرگ می‌آیند تمرکز می‌کند.
  • در تریلر یک اسلحه همانند تیربار وجود دارد که به‌نظر ساخته بیگانگان است.

به‌نظر می‌رسد سازندگان در این تریلر، نهایت مانور خود را روی ویژگی‌های جدید بازی دادند. این امکان وجود دارد که Crysis 3به عنوان قبلی خود بسیار شبیه‌تر باشد اما تا عرضه‌ی بازی قضاوت زودتر از موعد جایز نیست.

 

چندی پیش تیزری 18 ثانیه‌ای از Crysis 3 منتشر شد که برای تائید تاریخ انتشار این به رسانه‌ها آمد. Crysis 3 سال 2013 برای سه پلتفرم معمول منتشر خواهد شد.

تریلر‌ این بازی را می‌توانید در پایین دانلود کنید:

 

دانلود با کیفیت پایین

دانلود با کیفیت بالا

حتما بخوانید