spot_img

شایعه – Rare بر روی یک عنوان ریسینگ کار می‌کند

دو آرت که از پروفایل یکی از طراحان هنری Rare بدست آمده‌اند نشان می‌دهند که آنها در دوره‌ای نامعلوم بر روی یک عنوان ریسینگ کار می‌کرده‌اند و حتی ممکن است این عنوان پروژه فعلی این استدیو نیز باشد. 

 

در این دو طرح می‌توان دو پیست متفاوت در کوهستان برفی و جنگلی را دید که ماشین‌ها در آن با هم مسابقه می‌دهند. ماشین‌ها کلاس‌های متفاوتی دارند و از نمونه‌هایی مانند وانت و خودروهای سوپراسپورت و خودروهای ریس کوچک قابل مشاهده هستند. نکته قابل توجه حضور یک موتور سیکلت در یکی از تصاویر است که شماره چهارم از سری PGR را به یاد ما می‌آورد. در زیر یکی از این آرت‌ها نوشته شده است که این پروژه هنوز رونمایی نشده است. احتمال دارد آنها در حال ساخت یک عنوان جدید از سری PGR برای کینکت باشند.

 

همچنین چند وقت پیش این استدیو چند بازیساز را که با چگونگی ساخت عناوین ریسینگ آشنایی داشتند استخدام کرده بود. آنها سری Kinect Sports را به استدیو BigPark، دیگر استدیو Microsoft، سپردند و خودشان را برای ساخت یک عنوان حرفه‌ای تر برای کینکت آماده کردند. بنظر می‌رسد در E3 2012 باید منتظر اطلاعات بیشتری از سوی این استدیو و بازی در دست ساختشان باشیم.

حتما بخوانید